• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1263. Мене вважали злою людиною та лжепророком, і тому вони бичували Мене

Четвер, 13 листопада 2014 р. Божого, 11:10

Моя дорога, улюблена донечко, Я відкрию вам сьогодні одну з найбільших таємниць кінцевих часів.

Послідовність подій перед останнім днем буде схожою на Моє Розп’яття, яке буде відтворене з усіма його етапами аж до того дня, коли Я прийду знову, щоб врятувати світ.

Коли Я був у Гетсиманському саду, Я був одинокий, самотній та вбитий горем, бо дуже мало хто вірив, що Я говорив Правду. Моя Любов до Мого Отця підтримувала Мене, але Моя Любов до людства означала, що Я прийняв муки, які Я витерпів, включаючи духовні та фізичні знущання від рук сатани, хоча і з величезними зусиллями.

Як Я страждав в цьому Саду. Як Я благав Мого Отця про допомогу. Яким розбитим було Моє Серце, коли лукавий показав мені, яким буде кінець світу. Він глузував з Мене, сміявся наді Мною, плював в Мене і знущався, коли показав Мені душі Мої ворогів, які одного дня скажуть світові, що служать Моїй Церкві. Це було так, ніби Я побачив, що Мої улюблені апостоли засудили Мене, а потім присягнули на вірність сатані. Він показав мені душі віруючих, чиї голоси будуть вважатися голосами радикальних фанатиків, і яких будуть звинувачувати в жахливих злочинах. Я бачив тих, які говорили, що представляють Мене, і вони переслідували пророків і провидців, а також тих, хто прагнув знищити їх. Я мусів пережити велику темряву, коли Я побачив, що світ, в якому Я колись жив, став не тільки сліпим до того, Ким Я Є, але й якому ніколи не розповідали про Мене.

Мене кинули на землю, Моє Лице притиснули до ґрунту, копали, били, а Мій одяг зірвав сатана. Він мучив Мене понад межами Моїх людських можливостей та під крайньою витривалістю фізичного тіла. Незважаючи на це, Я отримав сили продовжувати стикатися з Моїм неминучим Розп’яттям, яке жахало Мене. Однак, Моя Любов до людей витіснила Мій людський страх.

Мої священнослужителі, які відмовляться засудити Мене, також страждатимуть від подібної самотності. Вони будуть осоромлені і відкинуті. Їхня ізоляція не буде засуджена Моєю Церквою через страх, який буде в ній.

Коли Мене бичували, ті, хто чинив найжорстокіші та найпідліші дії над Моїм Тілом, раділи. Мене вважали злою людиною та лжепророком, і тому вони бичували Мене. Вони хвалилися своєю святістю, своєю праведністю та своїм знанням Святого Письма, в той час як вони ганьбили Моє Тіло. Вони відмовились прийняти пророцтво, що їхній Месія прийде, щоб врятувати їх. Ті, хто буде проголошувати Моє Друге Пришестя, будуть терпіти від такого ж ставлення до себе.

Після того, як вони роздягнули Мене, вони хотіли принизити Мене ще більше, і тому одягнули на Мене червону ганчірку, що ледь покривала Мене, щоб ще більше осквернити Моє Тіло. Але, коли вони встромили терня, як голки, в Мою Голову, вони заявили, що Син Чоловічий є самозванцем і тому не гідний прийняття. Вони вирвали Моє Око з очниці, але біль був несуттєвим в порівнянні з їхнім оголошенням, що Я не був прийнятий як Спаситель Божих дітей.

Все це повинно бути відтворено знову найближчим часом, коли Мене, Ісуса Христа, як Голову Моєї Церкви, відкинуть і заберуть у Мене Мою Корону. Фальшивий лідер, антихрист, буде замінений як Моя Голова, і на відміну від Жертовного Агнця, він носитиме блискучу золоту корону. Під цим фасадом лежатиме гниле ядро, але разом з брехнею, фальшивістю, богохульствами та єрессю, що виллється з його уст, він подасть все так, ніби це мед, що ллється з бджолиного вулика. Не майте ніяких ілюзій, звір матиме красивий зовнішній вигляд, заспокійливий голос, величаву манеру поведінки. Він буде вродливим та привабливим, але з його вуст буде литися отрута, яка отруїть вашу душу.

Коли Я ніс Мій Хрест, Я не міг справитись з цим Сам. Це було настільки важко, що Я міг робити тільки один крок за один раз і йшов дуже повільно. Моє Тіло було роздерте в багатьох місцях і через втрату Крові Я багато разів непритомнів, таким слабким Я був. Я був засліплений на одне око, а терня на Моїй Голові призводило до того, що Кров, яка виливалась з Моїх Ран, потрібно було весь час витирати тим, хто йшов поруч зі Мною. В іншому випадку Я б ніколи не зміг зробити ще один крок вперед.

Те ж саме станеться і з Моєю Залишковою Церквою, останньою стійкістю Мого Тіла. Вони йтимуть, так як і Я, з важким хрестом, але, незважаючи на біль, наругу, страждання і кровопролиття, витерплять до кінця. Тому що Моя Дорогоцінна Кров буде текти по їхнім душам разом з Моєю Власною Журбою — Моїм Власним Розп’яттям. І в той день, коли вони більше не будуть отримувати щоденну Літургійну Жертву, Моя Присутність щезне.

Коли настане цей день для Мого Тіла — Моєї Церкви на землі – стати остаточно розграбованою, розіп’ятою і оскверненою, все зміниться назавжди.

Це Моє Тіло, Моя Церква, поки ще живе у світі, підтримує життя. Але коли вона буде знищена, те життя, яке ви знаєте, закінчиться. Коли Моя Церква буде зраджена, принесена в жертву і відкинута, так само, як під час Мого Розп’яття, це означатиме кінець часів.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.