• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1262. Ваше життя на землі є екзаменом щодо вашої любові до Мене

Середа, 12 листопада 2014 р. Божого, 23:45

Моя дорога, улюблена дочко, цілком природно для людей – боятися невідомого, і саме тому вони бояться смерті. Смерть є однією з найстрашніших речей для свідомості людей, тому що багато є сліпими до Моєї Обітниці Вічного Життя. Якби люди могли побачити Моє Славне Царство, то смерть би не мала влади над ними.

Я вітаю всі душі в Моєму Царстві. Я не тримаю місце тільки для святих і обраних, хоча для них є особливе місце в Моєму Царстві. Я вітаю всіх грішників, навіть тих, хто скоїв жахливі гріхи, бо Я є, найперше і найбільше всього, Бог Великої Любові. Я приймаю кожного, хто звертається до Мене в примиренні і покаянні. Як тільки це станеться до моменту смерті, Я привітаю кожну таку душу і обійму її.

Єдиною перешкодою між душею людини і Моїм Царством є гріх гордині. Горда людина, хоча вона може і соромитися свого гріха, буде завжди прагнути виправдати його якимось чином. Я говорю такій людині зараз. Дві помилкм не роблять злочинну дію правильною. Горда людина буде витрачати надто багато часу, розмірковуючи про те, повинна чи не повинна вона бути відкуплена Мною. Але смерть може прийти миттєво і коли її найменше очікуєш. Людина, яка вільна від гордині, впаде переді Мною і благатиме Мене пробачити її, і вона буде піднесена.

Не бійтеся смерті, бо це двері, що ведуть до Мого Царства. Все, про що Я прошу, щоб ви підготувалися до цього дня, живучи так, як Я вас навчив.

Я не прошу вас припинити виконувати ваші щоденні обов’язки. У вас є обов’язки перед іншими; ви ніколи не повинні думати, що маєте ізолювати себе від ваших близьких, коли ви слідуєте за Мною.

Я хочу, щоб ви любили своїх рідних та друзів і приділяли їм необхідний для них час, для того, щоб любов виражалась відкрито один до одного. Любіть всіх так, як Я люблю вас. Ви робите це так, як ви ставитеся до людей; вашим часом, який ви проводите, живучи в гармонії з іншими; що ви говорите про них іншим і як ви допомагаєте тим, які не можуть самі собі допомогти. Ваше життя на землі є екзаменом щодо вашої любові до Мене. Ви показуєте свою любов до Мене через любов яку виявляєте іншим, включаючи тих, хто вас проклинає.

Важливо, щоб ви завжди, щодня, говорили зі Мною, навіть якщо це всього лишень декілька хвилин. Саме в цей час Я Благословляю вас. Будь ласка, ніколи не дозволяйте страху перед новим прийдешнім світом спонукати вас покинути тих, хто поруч з вами. Ви повинні зосередитися на Мені, і коли ви зробите, ви знайдете мир.

Потім ви повинні поділитись цим Даром миру з вашими близькими. Знайте, однак, що ви будете страждати через вашу любов до Мене і будете відчувати ненависть від інших. Щоб піднятися над цією ненавистю, ви мусите відповідати тільки з любов’ю. Завжди.

Я приношу вам свободу від оков смерті і вона не матиме ніякої влади над вами. Завдяки Моєму Воскресінню ви знову будете цілісними, в досконалому тілі й душі, в Моєму Новому Царстві.

Чого тоді боятися, якщо Я приношу вам цей Дар Вічного Життя?

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.