• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1261. Я врятую 5 мільярдів душ завдяки цій Місії

Неділя, 9 листопада 2014 р. Божого, 15:20

Моя дорога, улюблена дочко, все, що Я завжди бажав зробити – це врятувати душі Божих дітей. Все, чого бажав Мій Вічний Отець – щоб Його діти любили Його так само, як Він любить їх.

Навіть тоді, коли Його первісток відкинув Його Любов, Мій улюблений Отець склав Свої Десять Заповідей, щоб дати змогу людині жити за Його Правилами. Бажанням людини завжди повинно бути служіння своєму Господареві і для цього вона повинна любити своїх братів і сестер. Дотримуючись Законів Бога людина залишиться вірною Йому і стане ближчою до Нього. Але відкидаючи Десять Заповідей людина встановлює велику відстань між собою і Богом.

Моя Остання Місія, щоб принести людині плоди її спасіння, принесла багато Дарів. Я бажаю тепер, щоб кожен з вас молився від сьогодні щодня Молитву Хрестового Походу №33 і щоб ви тримали копію Печаті Живого Бога біля себе. Багато людей, які можливо не знають про цю Місію, можуть також отримати Захист Печаті, якщо ви молитеся за них, коли читаєте цю молитву.

Всі Божі діти, які мають Печать Живого Бога, будуть захищені від бід, що настануть тоді, коли розгорнеться Велика Скорбота. Я прошу вас зробити це сьогодні, бо Я обіцяю вам великий захист від гонителів Християнської Віри і від потрясінь, які ви засвідчите в чотирьох кутах землі. Я прошу вас, щоб ви не дозволяли страху будь-якого роду тривожити ваші серця. Хоча Я бажаю спасти весь світ через Моє Милосердя, Я зараз заявляю, що Я спасу 5 мільярдів душ завдяки цій Місії. Я заявляю, що це одна з найбільших Ласк, які Я заповідав Божим дітям в будь-який момент часу в історії світу.

Знайте також, що Я скорочу страждання, які принесе людству звір, таким є Моє Милосердя. Але спочатку ви будете свідками Божої Кари, бо це було передбачено і це є необхідна частина остаточного очищення людини.

Довіряйте Мені. Підбадьортесь і ніколи не бійтеся зла та нечестивості, які ви побачите найближчим часом. Дозвольте радості заповнити ваші душі, якщо ви вірите в Мене. Я врятую всіх тих, за кого ви благаєте про Моє Милосердя, відмовляючи Мої Молитви Хрестового Походу.

Єдиний гріх, який не може бути прощений – це вічний гріх богохульства проти Святого Духа.

Сьогодні день, коли Я урочисто обіцяю принести людству любов, мир і радість Мого Царства через спасіння п’яти мільярдів душ.

Я люблю та лелію всіх вас. Немає нічого, щоб Я не зробив для вас, якщо це Воля Божа. Все, що вам потрібно зробити – це попросити.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.