• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1260 Мати Спасіння: Книга Істини міститься в Публічному Одкровенні

Субота, 8 листопада 2014 р. Божого, 17:05

Моя дорога дитино, сьогодні особливий день, так як небо святкує річницю мого першого послання даного тобі, як посланниці Бога. Я прийшла сьогодні, щоб принести тобі звістку про те, що багато мільйонів людей навернуться завдяки цій місії.

Я дала світові Месію, як вибрана покірна слугиня Господня. Мені була дана особлива роль в Його Плані спасіння всіх Його дітей і сьогодні в моїй ролі Матері Спасіння я кличу до всіх Його дітей.

Ви не повинні ніколи відкидати Божі спроби принести вам Істину. Він, мій Вічний Отець, любить кожного і ця місія була передбачена. Він приносить світові таємниці, що містяться в пророцтвах, даних Даниїлу, а пізніше Його обраному учневі Івану Богослову. Книга Істини міститься в Публічному Одкровенні, і важливо, щоб ви не відкидали цю Святу Книгу.

Багато людей за допомогою цих послань вже навернулись і саме завдяки цій місії більшій частині людства буде показано Боже Милосердя. Не відкидайте Його Щедрість, бо Його найбільшим бажанням є об’єднати весь людський рід в майбутньому новому світі.

Коли мій Син воскрес із мертвих, це було посланням до світу. Як і мій Син, ті, хто залишиться вірним Йому, воскреснуть як тілом, так і душею в останній день. Жоден з тих, хто попросить Його Милосердя, не буде невислуханий. На жаль, ті, хто бореться проти Бога, через свою упертість та ненависть, можуть перешкодити Його Прагненню об’єднати всіх Його дітей.

Будьте вдячними за Боже Милосердя. Будьте вдячними за Молитви Хрестового Походу, бо вони приносять з собою великі Благословення. Я прошу вас дозволити мені, вашій улюбленій Матері, наповнити ваші серця радістю. Ви повинні дозволити щастю, яке може прийти тільки як Дар від Бога, затопити ваші душі, знаючи те, що вас очікує. Мій Син скоро прийде, щоб повернути Царство, яке належить Йому.

Нове Царство, коли воно піднімається з тліючого попелу, принесе всім і кожному з вас величезну радість і щастя. Бо тоді ви прийдете додому в Гостинні Руки Царя, Месії, який приніс велику жертву задля вашого спасіння.

Будь ласка, прийміть цей великий Дар. Не допустіть, щоб ті душі, чиї серця гнояться ненавистю, відтягнули вас від Істини. Без Істини не може бути життя.

Ідіть, мої дорогі діти, і просіть мене захищати вас завжди, бо це є моя місія — провести вас по важкому шляху до Престолу мого дорогоцінного Сина, Ісуса Христа.

Ваша Мати

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.