• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1259. Ті, хто думає, що Бог не покарає нечестивих, не знають Його

Четвер, 6 листопада 2014 р. Божого, 17:40

Моя дорога, улюблена дочко, прийшов час для Мого Вічного Отця очистити з лиця землі пляму, яка покриває душі людей. Він покарає нечестивих і візьме в Свої Святі Руки тих, хто дотримується Правдивого Слова Божого. Його ангели піднімуться у великій бурі і могутніми косами викосять з корінням недугу, яка нищить душі людей, так щоб світ міг знову стати чистим.

Бійтеся Гніву Божого, бо коли Він розлютиться, люди будуть тремтіти від страху. Ті, хто думає, що Бог не покарає нечестивих, не знають Його. Вони, чиї голоси, гучні і горді, які наповнюють землю брехнею, і ті, хто вважає себе гідним великої ласки в Очах Мого Отця, але хто проклинає покірних з Мого народу, будуть вирвані з ґрунту і зіштовхнуться з найбільшою карою в історії людства з часів великого потопу.

Ангели Божі зійдуть з косою в їхній правій руці і відділять кукіль від пшениці. Ті, хто проклинає Бога, замовкнуть; ті, хто оскверняє Сина Чоловічого, замовкнуть; ті, хто оскверняє Його Тіло, блукатимуть в замішанні, загублені та збентежені, перед тим, як поринуть в пустелю.

На Любов Бога не відповіли взаємністю, а Його Милосердя уже відкинуте. Невдячні душі, чиї очі твердо спрямовані тільки на власних задоволеннях і  їхня рішучість до дій знаходиться в прямому протистоянні з Волею Господа – відчують біль Божої кари. Кари, подібної на спалах блискавки, на велику бурю, на велике потрясіння землі, яке буде відчутним в кожній частині світу.

Ті, хто знає Правду, не будуть боятися, бо вони будуть добровільними очевидцями обіцянок, викладених у Святому Письмі, щодо майбутньої Великої Скорботи. Ті, хто викреслили Бога зі свого життя — так ніби вони відрізали кінцівку від свого власного тіла – не знатимуть про наслідки їхніх проклинання Бога, аж поки не стане надто пізно.

Ви, ті хто зрадили Мене, страждатимете найбільше. Ви, хто кидали камінням в інших, помилково вважаючи, що ви представляєте Мене, не матиме до кого звернутися. Бо скрізь, де ви будете намагатися сховатися, ви будете знайдені оголеними, і не матимете нічого, щоб приховати свою ганьбу. Я говорю вам це, бо терпіння Мого Отця вичерпане і на поле битви вийдуть дві армії – ті, хто за Мене, і ті, хто проти Мене.

Моліться про Боже Милосердя. І ті, хто бичує Моє Тіло, знайте наступне. Ви можете думати, що Мене можна знищити в Моєму Домі, але це буде серйозна помилка з вашого боку.

Відійдіть від Мене, бо ви не належите Мені. Ваше зло стане вашим падінням, і через вашу відданість лукавому ви відлучили себе від Мого Славного Царства.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.