• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1258. Бог Отець: Хай жодна людина серед вас не буде необізнаною про Мій Суд

Середа, 5 листопада 2014 р. Божого, 13:30

Моя найдорожча донечко, любіть Мене і знайте, що Я люблю і ціную всіх Моїх дітей. Але й знайте також, що вам треба боятися Мого Суду. Хай жодна людина серед вас не буде необізнаною про Мій Суд, бо він надійде, як страшний шторм, і змете душі тих, хто відмовляється від Мого Милосердя.

Мій гнів багатьом невідомий, але знайте наступне. Якщо людина, яка знає Мене, богохулить проти Святого Духа, Я ніколи не пробачу її. Ніщо не може змінити і не змінить той факт, що така людина сама вибрала свою власну долю і тут не може бути ніякого примирення. Та людина, яка стає переді Мною і виправдовує позбавлення життя, знайте, що її власне життя буде забране Мною. Якщо людина продає свою душу сатані, Я не можу забрати її назад, бо вона стає одним цілим з лукавим. Якщо людина, яка говорить в Ім’я Мого Сина, Ісуса Христа, руйнує душі тих, хто є Моїми, вона буде відкинута Мною навічно. Бійтеся зараз Мого Гніву, бо Я покараю кожну душу, яка до кінця не піддаватиметься Моїй Волі.

Ви не повинні боятися Другого Пришестя Мого Сина, бо це Подарунок. Ви не повинні також боятися ніяких страждань, які ви можете терпіти до того дня, бо вони будуть короткотривалими. Бійтеся тільки за душі тих, кого Я не можу врятувати і хто не матиме ніякого бажання себе врятувати. Це ті душі, які знають, що Я існую, але які вибрали Мого ворога замість Мене.

Я буду втручатися багатьма способами, щоб врятувати тих, хто не знає Мене взагалі. Я оголю душі тих, хто кидає виклик кожному Закону, встановленому Мною, і вони терпітимуть біль Пекла і Чистилища на цій землі. Цим вони очистяться і будуть вдячні Мені за проявлення цього Милосердя до них тепер. Набагато краще для них перетерпіти це зараз, ніж страждати вічно в союзі з лукавим. Ви ніколи не повинні ставити під сумнів Мої Шляхи, бо все, що Я роблю, є для блага Моїх дітей, щоб вони могли бути зі Мною для життя Вічної Слави.

Моє покарання, яке має бути зіслане на людство, ранить Мене. Воно розбиває Моє Серце, але воно необхідне. Весь цей біль забудеться і світло знищить темряву. Темрява більше не буде кидати своє страшне прокляття на Моїх дітей. Я говорю вам це, бо вас ведуть в страшний морок через обман диявола. Якщо б Я не повідомив вас про наслідки, у вас не було б майбутнього в Моєму Раю.

Як швидко забулись всі згадки про Мої Заповіді. Як швидко людина відпадає від Благодаті, коли вона не дотримується Мого Слова.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.