• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1257. Як тільки замішання входить до Церкви, воно створює розлад. Знайте, що це не приходить від Бога

Вівторок, 4 листопада 2014 р. Божого, 16:33

Моя дорога, улюблена дочко, Книга Одкровення розкрилась і кожна сторінка відкривається світу. Кожна церква на землі, яка шанує Бога, бореться зсередини, щоб зберегти свою віру в Бога. Кожна церква атакована і осоромлена тими, хто чинить жахливі гріхи зсередини неї, і потім виправдовує свої дії, заявляючи, що це Воля Божа. Жодна церква, яка захищає Волю Бога, не залишилась недоторканою там, де нечестивість захопила владу і де Правда буде замінена всяким виправданням, щоб заперечувати Бога у всій Його Славі.

Як тільки замішання входить до Церкви, воно створює розлад. Знайте, що це не приходить від Бога. Як тільки запроваджуються різні тлумачення Істини, шлях, який веде до Мого Небесного Отця, покривається бур’янами, які швидко розмножуються. Коли це стається, дорога стає брудною, яку не можна подолати.

Шлях до Мого Небесного Царства був показаний людині. Це простий шлях і вільний від будь-яких перешкод, якщо ви тільки йдете по ньому з впевненістю в серці. Мої вороги завжди намагатимуться загородити вам дорогу, і якщо ви будете слухати їхні глузування, займатися їхньою брехнею і дозволите сумнівам вплинути на ваше рішення, тоді ця подорож буде для вас звивистою.

Слово Боже залишається тепер таким, як воно було завжди, і Десять Заповідей є зрозумілі – вони ніколи не зміняться. Дорога до Бога — непохитно дотримуватися того, чого Він навчав. Бог не йде на компроміси, ані не потурає Він будь-яким спробам людини змінити Істину. Якщо ви вірите в Бога, ви будете дотримуватись Його Заповідей, приймати Слово так, як воно записане в Святій Біблії, і залишитеся на єдиному правильному шляху до Його Царства. Блаженний той, хто праведний, бо завдяки його служінню Богу він отримає Ключі до Раю.

Будь-кому, хто намагається вмовити вас прийняти щось відмінне від Правди, не можна довіряти. Довіряйте тільки Богові і ніколи не піддавайтеся спокусі відхилитися від Його Слова, бо якщо ви піддастеся цьому тиску, ви будете втраченими для Мене.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.