• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1256. Евтаназія — це мерзенний вчинок в Моїх Очах

Понеділок, 3 листопада 2014 р. Божого, 23:50

Моя дорога, улюблена донечко, евтаназія є смертним гріхом, який не може бути прощений. Той, хто сприяє, допомагає або вирішує забрати її чи його життя, з будь-якої причини, чинить страшний гріх в Очах Бога.

Це є одним із найбільших гріхів з усіх – забрати життя, і потім заявляти, що навмисна і спланована смерть будь-якої людини- це добре. Серед багатьох ретельно спланованих дій проти Бога, які навмисно представлені світу в цей час для того, щоб заохотити людей грішити проти Бога, є і гріх евтаназії. Не робіть помилки, евтаназія — це мерзенний вчинок в Моїх Очах, і він несе за собою серйозні наслідки для тих, хто бере в ньому участь.

Це смертний гріх – вбити будь-яку душу, включаючи душі від моменту їх зачаття до тих, що живуть останні місяці на землі. Ніщо не може виправдати позбавлення людського життя, коли воно здійснюється в повному усвідомленні того, що смерть настане у встановлений термін. Смерть, завдана іншій живій душі, заперечує існування Бога. Коли ті, хто винен в цьому дійстві, визнають існування Бога, то здійснюючи такий вчинок, вони порушують п’яту Заповідь.

В цей час існує план, щоб заохотити мільйони скорочувати життя людини – як життя тіла, так і життя душі. Якщо ви станете добровільним учасником такої дії, яка осквернює святість людського життя, то ви не будете мати ніякого життя – ні Вічного Життя – і спасіння не може бути і не буде вашим.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.