• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1255. Я прийду тоді, коли ви будете найменше очікувати

Неділя, 2 листопада 2014 р. Божого, 17:20

Моя дорога, улюблена донечко, Я хочу, щоб всі ви, Мої дорогоцінні учні, довіряли всьому, чому Я навчив вас, і всьому, що Я говорю вам зараз, бо всі Мої Плани є згідними з Волею Мого Вічного Отця. Ви ніколи не повинні боятися майбутнього, бо все знаходиться в Його Святих Руках.

Довіряйте і ви знайдете мир. Мій План остаточно здійсниться, і всі страждання будуть подолані, а все зло знищене. Прийшов час прийняти Істину, хоча вона може бути страшною. Якщо ви повністю довіритесь Мені, Я полегшу ваш тягар, а Моя Благодать наповнить вас Моєю Любов’ю, яка принесе вам велику втіху в ці болісні часи.

Я прийду тоді, коли ви будете найменше очікувати, і до того часу ви повинні молитися, молитися, молитися за тих, хто не знає Мене, а також і за тих, хто знає, але хто відмовляється визнавати Хто Я Є.

Я продовжую виливати на вас Дар Утішителя, щоб переконатись, що ви не відійдете від Мене. Всі Дари будуть надані тим, хто любить Мене смиренним і розкаяним серцем. Моя Любов, проте, не досягне тих душ, які вирішили шанувати Мене на своїх власних спотворених умовах. Не доторкнеться вона і сердець впертих душ, які вважають, що знають Мене, але чия гординя засліплює їх до Істини, яка була дана їм з самого початку.

Істина походить від Бога. Істина буде жити до кінця часів. Істина буде розкрита у всій її повноті найближчим часом, і тоді вона пройде через серця тих, хто відкинув Мою Руку втручання. Тоді Моя Армія підніметься разом у Славі Божій, щоб проголошувати Істинне Слово Боже аж до останнього дня. Вони приведуть із собою душі язичників, які зрозуміють, що є тільки один Бог. Це не язичники Мене не приймуть. Натомість, це будуть душі Християн, яким була дана Істина, але які зроблять серйозну помилку. Саме за цими Християнськими душами Я сумую найбільше і саме за них Я прошу вас молитися щодня щогодини.

Ваш Улюблений Ісус

Bookmark the permalink.