• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1254. Нічого не може виникнути з нічого

Субота, 1 листопада 2014 р. Божого, 13:35

Моя дорога, улюблена донечко, остерігайся тих, хто заперечує Божественність Мого Отця. Він, і тільки Він, створив світ – все прийшло від Нього. Ніщо не може вийти з нічого. Все, що є, і що буде, походить від Мого Вічного Отця.

Слово не може бути порушене, і якщо та коли це відбувається — не приймайте нічого, що суперечить Істині. Ви живете в той час, коли всі докази існування Бога і всього, що Він створив, будуть відкинуті. Все, що дороге для Нього, буде знищене. Його Творіння розривається на шматки тими, хто заперечує Його. Життя, яке походить від Нього, знищується, а Істина, яку Він дав Своїм дітям через Його Святу Книгу, яка містить в собі Старий та Новий Заповіт, зараз піддають сумніву. Незабаром, більша частина з того, що говорить Слово, буде вважатися неправдою.

Як мало ви любите Того, Хто є вашим Вічним Отцем, і як мало ви цінуєте свою власну долю, бо дорога, яку ви обираєте, ретельно підбирається тільки для того, щоб задовольнити вашу власну пиху і самозадоволення. Людина, яка одержима своїм власним розумом, знаннями і марнославством, буде продовжувати намагатися знайти шлях до Бога, але своїм власним шляхом. Цей шлях заведе її в оману і вона в кінцевому рахунку буде жити в брехні. Коли ви блукаєте в своєму житті в пошуках сенсу свого існування, ви ніколи не знайдете його, якщо не приймете Істину Творіння.

Бог, Мій Вічний Отець, створив вас. Допоки ви не приймете цього, ви будете продовжувати поклонятись фальшивим богам, і ваше поганство поставить вас на коліна і ви будете в розпачі. Настав час, коли ви приймете все те, що підтверджує, що Мого Отця не існує.

Вам була дана Істина. Прийміть її. Дозвольте Мені відвести вас за руку до Мого Отця, так щоби Я міг принести вам Вічне Спасіння. Все інше, крім Істини, заведе вас на дорогу до пекла.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.