• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1253. Ті, хто протистояв Моєму Першому Пришестю, відмовилися прийняти Волю Бога

П’ятниця, 31 жовтня 2014 р. Божого, 18:25

Моя дорога, улюблена донечко, Моя Воля висічена на камені і всі ті, хто по-справжньому любить Мене, переплетуться з Божественною Волею Господа. Якщо ви відкинете Мою Волю, то не зможете стати Моїми. Якщо ви повстанете проти Мене, тоді Я не дозволю вам увійти в Моє Царство, бо тільки ті, хто приходить до Мене з повним зреченням від своєї власної волі, можуть дійсно сказати, що вони Мої. Якщо ви не Мої, як Я зможу заволодіти вашими невдячними серцями? Ті з вас, хто проклинає Мене, виливає презирство на тих, хто дотримується Мого Слова, або намагається перешкоджати Святій Волі Божій, будуть кинуті в безодню тоді, коли всі зусилля врятувати вас вичерпаються.

Коли Я народився, багато Моїх ворогів, чиї душі були заражені злими духами, зробили життя Моєї Матері дуже важким. Ті, хто переслідував її під час Мого Перебування на землі, часто не знали, чому вони відчували таку ненависть до неї. Але її страждання були в Моє Ім’я. Ті, хто протистояв Моєму Першому Пришестю, відмовилися прийняти Волю Бога – дати їм свободу від кайданів, які були замкнуті навколо їх ніг та розміщені там демонами.

Я провів більшу частину Моєї Місії на землі, виганяючи злих духів із страждаючих душ, а також просвіщаючи тих, які не знали про Волю Бога. Тепер, коли Я готуюся прийти знову, Моя Місія буде навіть ще важчою на цей раз. Тим з вас, хто має закам’яніле серце, які відмовляються слухати Мене, Я кажу наступне. Допоки ви не будете по – справжньому відданими Мені через життя в молитві та посвяті, ви не завершите цю подорож до Вічного Життя за допомогою самої лише вашої віри. Ви не благословенні достатнім розумінням або знанням Мого Слова, щоб відхиляти Моє Попередження в цей час. Чому ви тепер зневажаєте Мене? Як ви вважаєте, що зробить вас гідними стояти переді Мною, коли ви будете просити в Мене вічного життя? Я кажу вам, що ваша впертість засліплює вас до правди Божественного Одкровення, яку ви свідчите в цих Моїх Святих Посланнях для всього світу.

Невдячні душі, вам бракує знань, які були вам ретельно викладені в Найсвятішій Біблії. З кожного уроку, якому вас вчили, ви не засвоїли нічого. Ваша гордість і пошуки самозадоволення, засмучують Мене. Ваші очі не бачать, і в результаті, ви будете непідготовленими до Мене. За кожен наклеп, який ви кидаєте на тих, хто говорить Правду і дотримується Мого Святого Слова – незважаючи на вашу протидію – вам доведеться постати переді Мною. Я попрошу тоді вас виправдатись за ваші слова, ваші вчинки і ваші дії проти Мене. Ви не можете казати, що ви Мої, якщо ви боретеся зі Мною, через Моє Слово, дане вам по Милосердю Бога, Який ніколи не втомиться в Своїх Зусиллях врятувати ваші душі.

Коли вам дається Дар приватного одкровення, ви маєте право розпізнати. Але ви не має права судити інших чи заподіювати їм шкоду, навіть якщо вони не приходять від Мене. Я, Ісус Христос, вже довів до вашого відома, що людина не має права судити іншу душу. Якщо ви не слухаєтесь Мене, і навіть якщо ви відчуваєте невдоволення по відношенню до лжепророків, Я буду судити вас і покараю вас, так само, як ви покарали тих, кого ненавиділи. Ви не можете ненавидіти іншу людину в Моє Ім’я. Якщо ви ненавидите іншу людину, то ви робите це в ім’я сатани. Я змию ваші беззаконня тільки тоді, коли ви прийдете і попросите Мене відкупити вас від такого гріха. Та багато з вас ніколи не зроблять цього, бо ви поставили себе вище Мене, і будете страждати за це.

Нехай жодна людина серед вас не заявляє, що інша душа є від лукавого, бо він, cатана, тоді насолоджується з тих, хто винен в цій помилці. Жоден з вас не є настільки чистим від гріха, щоб ви могли робити таке судження.

Той, хто від Мене і хто насправді знає Мене, ніколи б не карав іншу душу в Моє Ім’я.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.