• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1249. Бог Отець: Без Мене ви не могли б існувати

Вівторок, 28 жовтня 2014 р. Божого, 20:20

Моя найдорожча донечко, Мої діти повинні знати, що є тільки один Бог. Тільки один. Всі інші існують тільки в умах людей. Будь-який інший бог є гидотою в Моїх Очах, а людина, яка піддається поклонінню фальшивим богам, служить тільки дияволу, який насолоджується тим, що людина відпадає від Благодаті.

Я Є Початок і Кінець. Ніщо не може здолати Мене. Навіть демони і впалі ангели, яких Я кинув у безодню, ніколи не стануть переді Мною і не кинуть Мені виклик, тому що вони не мають такої сили.

Так багато релігій було створено схильною до помилок людиною, і це спричинило багато плутанини. З самого початку Я говорив Одним Голосом і до самого кінця може бути тільки Один Голос. Світ є Моїм, тому що Я створив його. Я створив усе живе. Я також створив Свою Небесну Ієрархію, з якої Я викинув тих ангелів, що не послухалися і зрадили Мене. Багато з цих впалих ангелів спілкуються з Моїми дітьми, які створили форму спіритизму “нью-ейдж – нової ери”. Я попереджаю тих з вас, хто поклоняється фальшивим богам за допомогою таких практик. Такий спіритизм відкриє ваші душі для злих духів, єдиним бажанням яких є знищити ваші душі.

Ці впалі ангели є демонами, замаскованими під живих духів світла, і вони будуть спокушати вас повірити брехні. Всяка брехня про Мою Небесну Ієрархію подаватиметься вам так, щоб ви поклали всі ваші потреби перед сатаною і злими духами. Все, що вони роблять, це шалено нападають на ваші душі, як дикі звірі, а потім залишають вас порожніми і позбавленими будь-якої любові. Спочатку, коли ви піддастеся такому ідолопоклонству, то отримаєте фальшиве відчуття миру. Демони можуть дати такі повноваження, але вони недовговічні. Одного разу отримавши доступ до ваших душ, вони будуть мучити вас і спонукати до диявольських вчинків.

Я Є все, що було на Початку, і Я Є Кінець. Все починається і закінчується Мною. Коли ви ставите фальшивих богів вище Мене і робите це через ваше егоїстичне бажання шукати задоволення, владу і контроль над своєю долею, то ви винні в порушенні Моєї Першої Заповіді.

Без Мене ви не могли б існували. Без Мене у вас немає майбутнього. Без Мого Сина ви не можете прийти до Мене. Відкидаючи Мого єдиного улюбленого Сина, Ісуса Христа, Справжнього Месію, ви відкидаєте Мене. Вперше Правда була дана світу, коли язичництво процвітало.

Правда була дана світу з народженням Мого Сина і були навернені покоління. Правда дається знову світу тепер, коли велике відступництво душить душі тих, хто вірить в Мого Сина, і в той час, коли язичництво знову процвітає. Так само, як це було на початку, коли Я був відкинутий невдячними людьми, так буде і в кінці, коли людські серця перетворяться на камінь, а їхні душі будуть добровільно віддані дияволу. Тоді того світу, який ви знаєте, більше не буде, тому що Нове Небо і Нова Земля зіллються воєдино. Нарешті, мир запанує знову, і Я об’єднаю тих, хто вибрав піти зі Мною.

Ваг улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.