• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1246. Рука Бога використає сонце для того, щоб попередити світ

П’ятниця, 24 жовтня 2014 р. Божого, 22:50

Моя дорога улюблена донечко, сонце є одним з найбільших знамень, коли ось – ось буде оприлюднено божественне втручання. Коли ви бачите зміни на сонці: коли воно здається більшим; світить довше і не по сезону; знайте, що наближається час Мого Другого Пришестя.

Рука Бога буде використовувати сонце для того, щоб попередити світ, що його активність є незвичайною. Вчені не зможуть пояснити раптові рухи на сонці і незвичайну поведінку цієї зірки, яка приносить вам світло. Без сонячного світла земля би занурилася в темряву. Таким чином, так як гріховність людини зростає і гріх сприймається просто як частина людської природи, земля покриється духом темряви.

Тоді як гріх огортатиме світ, сонце буде повільно втрачати свій блиск і стане тьмяним. Тоді як людина втрачатиме почуття любові до ближніх і стане несприйнятливою до болю, якого завдає іншим, через гріх, світ зануриться в темряву – темряву духу, темнішою з кожним днем.

Я буду продовжувати вести Божих дітей аж до цього часу. Я покажу вам шлях до Мого Царства і ви побачите Моє Світло. Ніщо не відволікатиме вас на цьому шляху, тому що ви будете чітко бачити, як зло приносить з собою жахливу темряву.

Сонце буде розсіюватися, поки, врешті решт, жодного світла не буде покривати землю на протязі трьох днів. Єдиним світлом буде те, що походить від Істини. І на четвертий день небо розкриється і світло — таке, в яке ви ніколи не повірили б, що воно можливе, – виллється з Небес. Тоді Мене побачить кожна людина в кожній країні, в той самий час, у всій Моїй славі, коли Я прийду, щоб повернути Царство, обіцяне Мені Моїм Отцем.

Ніколи не бійтеся підготувань, які необхідні, щоб кожен з вас був готовий зустріти Мене. Ви повинні переконатися, що ви добре підготовлені до Мене, тому що це буде день, коли Я передам вам Ключі від Мого Царства і там буде велике святкування. Зло більше не існуватиме в Моєму Новому Світі, який настане, і праведники об’єднаються в єдності зі Мною і всіма ангелами та святими.

Ви повинні дивитися на цю місію так, ніби на подорож. Кожна частина вашої подорожі приносить нові відкриття — шляхи, на яких ви дізнаєтеся, що потрібно, для того, щоб підготувати вас до наступного етапу. Долаючи кожну наступну перешкоду, ви будете ставати сильнішими. Навіть найслабші серед вас пройдуть цей шлях, тому що Я буду вести вас на кожному кроці, який ви робите, і незабаром ця дорога буде завершена.

Радійте, бо Моє Царство чекає і час буде коротким.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.