• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1245. О наскільки пихатою є людина, яка глузує над Моїм Існуванням

Четвер, 23 жовтня 2014 р. Божого, 15:14

Моя дорога улюблена дочко, кожне добре діло і справа милосердя зменшують сили лукавого. Кожна молитва і страждання, принесені в жертву за душі тих, хто знаходиться в темряві, викорінюють злі дії та ненависть. Знайте, що добрі справи кожної людини, до якої доторкнулася Сила Святого Духа, знищують вплив сатани у світі.

Підніміться, всі ви, хто прийняв Істину, що міститься в Книзі Одкровення, і моліться за спасіння всіх Божих дітей. Просіть, просіть, просіть і Я відповім вам, коли ви молитеся за тих, кого знаєте і хто бажає цілком знищити віру в Мене, Ісуса Христа.

О наскільки пихатою є людина, яка глузує над Моїм Існуванням, Моїм Божеством і Моєю Обіцянкою прийти знову. Яким закритим є їхній розум до Любові, яку Я маю в Своєму Серці до всіх грішників, включаючи тих, хто зраджує Мене. Як легко керувати тими, хто не має Святого Духа. Горе тим, хто повстає проти Дару Святого Духа, який є життєвою силою всього, що походить від Мене. Якими спраглими ви є, ті, хто заперечує Мене. Вода ніколи не вгамує вашу спрагу і прийде день, коли ви будете благати Мене про Джерело Життя. Поки той день не прийде, якщо ви не попросите в Мене напитися, то ви не матимете життя.

Прийдіть — попросіть Мене просвітити вас. Дозвольте вогню Святого Духа наповнити вашу душу. Якщо ви прийдете до Мене в повній довірі і смиренні, Я наповню вас Своєю Присутністю, і коли ви визнаєте Мене, Я дам вам життя, якого ви жадаєте. Тільки тоді мир запанує у вашому серці.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.