• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1244. Прийміть Істину, дану вам в Книзі Одкровення

Вівторок, 21 жовтня 2014 р. Божого, 23:40

Моя дорога улюблена донечко, коли пророцтва були дані дітям Божим з самого початку, вони викликали страх у серцях людей. Це було через сумніви, які існували в умах тих, хто не вірив в Бога, і через комфорт, який людина відчувала у своєму природному земному оточенні. Легше було прийняти недосконале життя, ніж вірити в існування надприродного.

Бог не посилав Своїх пророків, щоб налякати Своїх дітей. Він послав їх, щоб попередити про небезпеку створення глибокої прірви між людиною і Богом. Якщо така прірва ставала досить широкою, так що більшість душ відкидали Бога, тоді Він завжди втручався, щоб врятувати їх. Бог завжди втручався через Своїх пророків, і саме через пророків Бог міг навчати Своїх дітей шляхів Господніх.

Без Божих пророків людина не отримала б Істину. Те, що Бог дає Своєму народові через написане Слово, хай жодна людина не розриває на шматки.

Людина не достойна того, щоб змінювати Слово Боже, ані не придатна змінювати значення Слова, ані не має права цього робити. Якщо людина бере Слово Боже і свідомо неправильно тлумачить його, щоб заподіяти шкоди іншим, то це тяжкий гріх. Було багато тих, хто намагався змінити значення Слова, але вони зазнали невдачі. Проте є такі, хто створив версії Слова, які відрізняються від повної Істини, і люди нічого не помітили. Я не притягую ці душі до відповідальності, тому що вони використовували Слово тільки для того, щоб прославити Бога.

Коли Я прийшов проповідувати Істину, Мене боялися. Всіх пророків до Мене також боялися. Їх, як і Мене, ненавиділи за принесення людству Правди через проголошене Слово. Книга Одкровення, дана Івану Богослову Силою Святого Духа, була проігнорована Моїми Християнськими Церквами. Вона рідко обговорюється, і багато хто в Моїй Церкві відноситься до неї як до недоречної.

Тепер прийшов час, щоб Істина була остаточно проголошена і щоб людина зробила вибір. Прийміть Істину, дану вам в Книзі Одкровення, і підготуйтеся так, щоб все було готово і приємно для Мене у Великий День. Або знехтуйте Словом і Моєю Обітницею прийти знову. Пропустіть повз вуха Мої Благання, але пам’ятайте, що Я прийду так, як злодій вночі, і тільки ті, хто буде вітати Мене і прийме Моє Милосердя, будуть Моїми.

Я попереджаю вас тільки тому, що Я люблю вас. Якби не Моя Любов, Я б викинув людський рід в пустелю, такими невдячними є їхні душі.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.