• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1243. Мати Спасіння: Блаженні ті, хто отримає ключі від Раю

Неділя, 19 жовтня 2014 р. Божого, 20:40

Моя дорога дитино, Я ваша Мати, Цариця Небесна. Я осиплю всіх вас особливими ласками, хто закликає Мене заступитися від вашого імені, щоб попросила Мого Сина захистити вас. Все Небо молиться за людство в цей час, щоб перехід в новий світ без кінця був плавним. Найбільшим бажанням Мого Сина є дотягнутися до серця кожного грішника. Стягнути павутину збентеження, яка покриває їхні душі. Притягнути, навіть тих, що мають кам’яні серця, до Його Великого Милосердя.

Мій Син ніколи не здається в Своєму прагненні торкнутися серця кожного. Він ніколи не прагне помститися тим, хто образив Його, і Він ніколи не благоволить одній душі більше ніж іншій. Він любить кожного, навіть Своїх найбільших ворогів, і так буде завжди. Ви не повинні цуратися Мого Сина, якщо ви постраждали в цьому житті; якщо ви втратили близьку людину в трагічних обставинах; або якщо ви стали жертвою жахливої несправедливості. Бог є Творцем Життя. Він дає його і Він забирає його назад. Тільки тоді, коли душа, наповнена злими духами, вбиває іншу, Бог змусить цю душу дорого заплатити.

Допоки існує гріх, зло залишиться на землі. Тільки тоді, коли гріх буде знищений, зникне і зло. Діти, я прошу вас бути терпеливими. Я прошу, щоб ви проводили в молитві стільки багато часу, скільки можете. Я прошу, щоб ви продовжували молитися Пресвяту Вервицю для захисту ваших родин, ваших народів і ваших країн.

Ніколи раніше не була моя Вервиця такою потужною, як у ці часи, і ви отримаєте великі милості, якщо будете промовляти її, особливо вголос і в групах.

Всі Божі Плани щодо Другого Пришестя Ісуса Христа вже підготовлені. Я прошу, щоб вашими молитвами ви допомогли підготувати шлях для всіх грішників до пошуку покаяння, щоб вони насолодилися вічним життям у майбутньому світі без кінця. Блаженні ті, хто отримає ключі від Раю.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.