• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1242. Прокляті ті, хто проклинає Мене

Субота, 18 жовтня 2014 р. Божого, 14:20

Моя дорога улюблена донечко, лукавий заволодів серцями багатьох, хто вірить в Мене, тому що вони дали йому легкий доступ до своїх душ.

Сатана спокушає душі через почуття, а також через гріх гордині. Ті, хто вважає, що їхній інтелект та знання Святого Слова Божого дають їм право судити інших в Моє Ім’я, сильно ображають Мене. Їхня наповнена гординею самозакоханість означає, що вони думають, що мають право зневажати інших і виливати отруту в Моє Ім’я.

Остерігайтеся тих, хто проклинає інших, а потім каже, що вони від Мене, бо вони промовляють нечестивим язиком. В день, коли Я прийду, ці душі будуть ховатися в страху і закривати свої очі від Мого Світла, яке засліпить їх.

Завжди довіряйте Моєму Милосердю, бо Я завжди прощатиму тих, хто приходить до Мене із справжнім каяттям в душі за всі свої слова, дії та вчинки, якими вони образили Мене. Бійтеся, однак, Мого Суду, бо він буде страшним. Я не прошу пробачення за це. Знайте, що горді та могутні, які втратили для Мене душі, яких Я прагну, через нечестивий вплив, який вони чинили над іншими, будуть страждати. Вони будуть тремтіти в страху перед Моїм Престолом та все одно будуть сперечатися зі Мною і захищати свої нечестиві шляхи, помилково вважаючи, що Я буду слухати їх.

Прокляті ті, хто проклинає Мене. Блаженні ті, хто живе в любові до ближніх і дотримується Мого Вчення, навіть якщо це спричиняє їм біль. Я піднесу праведних, але знищу нечестивих, які відвертаються від Слова Божого. Будь – хто, хто завдає біль іншим, а особливо в Моє Ім’я, повинен буде відповісти переді Мною в Останній День.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.