• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1241. Мати Спасіння: Багато священнослужителів будуть позбавлені своїх титулів

П’ятниця, 17 жовтня 2014 р. Божого, 15:30

Мої дорогі діти, будь ласка, моліться за вірних священнослужителів Мого Сина в той час, як розгортаються майбутні події. Багато з них будуть позбавлені своїх титулів і відправлені в пустелю у ганьбі. Метушня і безлад буде поширюватися в Церкві Мого Сина, але зрадники будуть зростати у великій кількості і багато-хто піде за ними. Інші християнські церкви стануть близькими до новопристосованої церкви, і тоді все буде готово для того, щоб повстала нова глобальна релігія.

Ця нова форма церкви буде спочатку здаватися ковтком свіжого повітря для багатьох, хто бажає змін. Потім стане зрозуміло, що вона служить тільки тим, хто хоче змінити Закони Бога, щоб догодити своєму грішному життю. Ця церква втратить всю віру. Вона буде мати всі ознаки нової, оновленої церкви Божої, але будь-які символи, призначені для того, щоб прославляти Мого Сина, не будуть мати з цим нічого спільного.

Потім, коли настане час, буде проголошена нова Єдина Всесвітня Церква, яка буде вважатися, як великою гуманітарною установою. Вона буде нерозривно пов’язана зі світом політики і бізнесу. Тоді ті, хто ніколи не належав до жодного з віросповідань, приєднаються до неї. Як вони будуть радіти, тому що кожен гріх буде виправданий, і так багато людей зітхнуть з полегшенням, бо зможуть жити так, як їм хочеться. Більше їм не доведеться хвилюватися, що вони ображають Бога, тому що вони не будуть розглядати гріх, як щось, про що потрібно хвилюватися.

Нова церква, для того щоб виділити почуття гідності, займатиметься гуманітарними справами та благодійністю, і весь світ буде аплодувати їй. Невдовзі після цього не буде ніяких відмінностей між нею і глобальними політичними альянсами та бізнес організаціями, що займаються благодійністю.

Між тим, справжня Церква Мого Сина, така, якою була збудована Ним, залишиться живою, але ослабленою. Невелика за чисельністю, залишкова церква, ніколи не здасться, навіть коли Антихрист захопить владу.

Моліться, моліться, моліться, щоб священнослужителі Мого Сина подолали свій страх і піднялись проголошувати Істину навіть тоді, коли їхні голоси будуть заглушати ті, хто зрадив Мого Сина.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.