• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1239. Ключі до Мого Царства, світу, який має настати, були підготовлені

Вівторок, 14 жовтня 2014 р. Божого, 18:15

Моя дорога улюблена донечко, все, що Я відкрив світові через ці повідомлення, збудеться. Багато з тих, хто знає про ці Послання, на жаль, будуть продовжувати заглушати Моє Слово. Інші, ті які не посвячені в ці Послання, будуть протистояти Моєму Слову, даному їм в Святому Євангелії.

Я звертаюся до всіх тих, хто ходить зі Мною по цій землі, і Я прошу їх вірити Мені. Живіть Моїм Словом і ви не помрете. Живіть відповідно до Істини, і Я виллю велику Благодать на вас і на тих, чиї імена ви складаєте переді Мною. В той час, як світ буде занурюватися в темряву – коли війни будуть спалахувати повсюди і коли хвороби та голод охоплять людство — ви станете свідками Мого Втручання.

Я захищу всіх тих, хто присвятить себе Моєму Святому Серцю. Я піднесу тих, чиї серця можуть бути обтяжені, і Я принесу мир та спокій душам тих, хто попросить в Мене про ці Дари.

Тільки Я, Ісус Христос, можу полегшити вашу ношу. Тільки Я можу перемогти ваших ворогів і тих, хто зловживає владою і впливом, щоб знищити вас в своїх корисливих цілях. Тільки ви, Мої улюблені учні, можете принести Мені душі тих, хто відкидає Мене, хто відхиляє Мене і хто відрікається від Мене. Багато з них ніколи не прийде до Мене, хоча Я і запрошую їх до Мого Милосердя.

Ви повинні продовжувати молитись тими молитвами, які ви отримали. Тримайтеся ближче до Мене, бо тоді вам буде даний всякий захист від зла. Ви повинні бути сильними, мужніми та залишатися спокійними, бо Я ніколи не залишу вас. Я буду ходити з вами і підтримувати вас. Я буду втішати вас. Я витру кожну вашу сльозу, і незабаром Я огорну вас і ваших близьких в Своїх Люблячих Обіймах.

Ключі до Мого Царства, світу, який має настати, були підготовлені, і виділені для всіх тих, чиї імена записані в Книзі Життя. Але Моє Милосердя настільки велике, що Я буду прийму в Мій Новий Рай тих, чиї імена не включені, якщо ви принесете Мені ці душі через ваші молитви.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.