• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1235. Моя Любов до людства нескінченна

Субота, 11 жовтня 2014 р. Божого , 1:00

Моя дорога улюблена донечко, Моя Любов до людства нескінченна. Моя Любов сильна і захищаюча. Вона є чистою і Я не звертаю уваги на багато недоліків через Мою глибоку любов до грішників.

Я тримаю душі в межах Свого Співчуття і немає нічого, що б Я не зробив для їхнього спасіння, так щоб Я міг об’єднати всіх як одне ціле в Мені. Однак, Мої сльози течуть великими потоками в цей час через те, як Божі діти піддаються кривді, насильству, катуванням, приниженню, бичуванням і вбивству ворогами Того, Хто створив світ.

Ті, хто спричиняє такі страждання, знаходяться повністю під впливом злих духів, які отруюють їх розум брехнею, ненавистю і зневагою до людського життя. Ніколи і нізащо не може людина казати, що вона здійснює вчинок в Боже Ім’я, коли вона вбиває іншу людину. Ті, хто розв’язує війни і чинить геноцид в будь-якій формі, і хто говорить, що робить це на Славу Божу, обманюють не тільки себе, але й тих, кого вони вербують для здійснення своїх злих намірів.

Моя Любов настільки сильна, що якби ви молилися за ці бідні заблукані душі, які вважають, що, вбивати інших в Ім’я Бога – це добра справа, яка принесе їм шану, то Я виявив би до них Моє Милосердя, пробудивши в них Дух Істини. Не дайте вашим серцям затвердіти. Натомість знайте, що хоча ці наймерзенніші діяння, які вчиняються тими, хто руйнує життя, є жахливими, в Моїй Божественній Справедливості, Я покладу край цим жахіттям.

Я підніму всіх вас з теплими та лагідними серцями в одну мить до Мого Святого Серця і спасу вас, такою є Моя Любов до вас. Мої улюблені учні, вам не доведеться терпіти болю фізичної смерті. Я обіцяю це вам, якщо ви допоможете мені вашими молитвами врятувати душі тих, хто потребує Мого Прощення і Мого Милосердя найбільше.

Допоможіть Мені у цій великій справі і скоро все засяє блиском та Славою Мого Нового Царства. В ньому ви будете жити вічно і без турбот. Любов до Мене, до Мого Вічного Отця, вашої родини та друзів буде панувати в усьому світі, який не матиме кінця.

Ідіть з миром, щоб любити Мене і служити Мені.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.