• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1234. Мати Спасіння: Скоро смерть не буде мати влади над людиною

П’ятниця, 10 жовтня 2014 р. Божого, 13:10

Мої дорогі діти, Розп’яття Мого Сина було знаменним в багатьох відношеннях. Воно було здійснене не тільки руками римських солдатів, але й Він був вбитий за наказом тих, хто стверджував, що вони являються відданими послідовниками Слова Божого.

Його бичування, гоніння і смерть були здійснені за дорученням тих, хто провадив вірних у Божому Храмі. Вони відкинули все те, про що знали, що то є Істина, тому що вони відмовилися прийняти, що мій Син, Ісус Христос, є Месією. Кожен Закон, продиктований Богом, був зневажений, коли вони отримували задоволення від страти Мого Сина.

Перед тим, як прийде День Господній, вони повторять Його Розп’яття. Вони будуть бичувати Його зрадою Його Святого Слова. Вони будуть переслідувати тих, хто залишиться вірним Йому, і потім вони осквернять Його Тіло. Але вони не зможуть вбити Його, бо Його Тіло – Його Церква – не може загинути, і вона залишиться стояти, хоча і в слабкому стані, аж до кінця.

В цей час ви повинні пам’ятати, що все життя походить від Бога. Смерть не має влади над Богом. Життя, один раз дане, ніколи не може померти. Смерть скоро не буде мати влади над людиною і завдяки Воскресінню Мого Сина людина також буде мати Вічне Життя тіла і душі. Ті, хто вірить в Христа і залишаються вірними Йому, будуть мати життя. Тільки ті, хто повністю відкидають Його, не матимуть.

Радійте, знаючи те, що славне життя чекає всіх вас, хто дотримується Святого Слова Божого, бо смерть ніколи не знищить вас.

Ваша Улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.