• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1232. Я даю вам зараз останню Молитву Хрестового Походу

Середа, 8 жовтня 2014 р. Божого, 21:10

Моя дорога улюблена донечко, Моє Серце таке розбите в цей час. Зрадники прокололи Мій Бік і земля зараз затоплена виливом Мого Горя, яке є настільки сильним, що Я не можу бути втішеним.

Я запитую тепер, хто з Моїх священнослужителів буде достатньо сильним, щоб відстоювати Істину?

Я даю вам останню Молитву Хрестового Походу. Вона для священиків. Я прошу, щоб Мої священнослужителі промовляли її щодня.

Молитва Хрестового Походу (170) Щоб відстоювати Святе Боже Слово.

«О, Дорогий Господи, мій улюблений Ісусе Христе, підтримуй мене. Захищай мене. Зберігай мене в Світлі Твого Обличчя, в той час як посилюється моє переслідування, коли мій єдиний злочин — відстоювання Істини, Святого Божого Слова. Допоможи мені знайти в собі мужність, щоб служити Тобі вірою і правдою повсякчас. Дай мені Твою Мужність і Твою Силу, коли я борюся, щоб захистити Твоє Вчення від жорстокого опору. Ніколи не покидай мене, Ісусе, у час моєї нужди і дай мені все необхідне, щоб продовжувати служити Тобі, через уділення Святих Тайн і Твоїх Дорогоцінних Тіла і Крові, через Святу Літургійну Жертву. Благослови мене, Ісусе. Іди зі мною. Відпочивай в мені. Залишайся зі мною. Амінь».

Ваш Ісус

 

Bookmark the permalink.