• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1230. Мати Спасіння: Закони Божі незабаром будуть скасовані мільйонами

Понеділок, 6 жовтня 2014 р. Божого, 13:55

Мої дорогі діти, Десять Заповідей, встановлені Богом, ніколи не можуть бути переписані, бо це було б святотатством. Людина ніколи не може втручатися в Слово і настане день коли Гнів Божий зійде на людство, коли Десять Заповідей будуть вважатися людиною хибними. Коли це станеться, знайте, що Боже Слово більше не будуть шанувати і що людство буде введене в серйозну помилку.

Жодній людині чи священнослужителю не була дана влада скасовувати Десять Заповідей або Слово Боже. Ніякого виправдання не може ніколи бути запереченню Істини Слова Божого. Закони Божі незабаром будуть скасовані мільйонами людей. Тоді, всі ті, хто попадеться на обман, який з’явиться в результаті, будуть засліплені темрявою. Святий Дух ніколи не може просвітити тих, хто заперечує Слово або виправдовує гріх. Коли Святий Дух більше не буде присутнім і коли Слово буде перероблене, щоб задовольнити егоїстичні потреби людини, тоді будь-які нові закони нічого не значитимуть в Очах Бога.

Вороги Бога діятимуть швидко, щоб скасувати Істину і Церква Мого Сина буде розділена надвоє. Тих, хто буде стійко захищати Істину, проклинатимуть за її проголошення. А тим, хто промовлятиме богохульства і проголошуватиме їх Істиною, будуть аплодувати. Дух зла буде гніздитися в серцях тих, хто введений в оману і багато душ буде втрачено. Вони не зможуть постати перед Моїм Сином і оголосити себе цілісними, тому що вони відмовляються визнати Істину, дану їм завдяки Божому Милосердю.

Незабаром буде проголошено, що Бог Милостивий до всіх грішників, незалежно від того, як вони образили Його. Це правда, але коли вони ображають Його, виставляючи перед Ним усі гидоти і єресі та потім заявляють, що це прийнятно для Бога, Він відвернеться від них з огидою.

Людина буде настільки повна власних бажань, щоб задовольнити своє гріховне життя, що проголосить незаконні дії бажаними в Божих Очах. Це буде брехнею. І коли вони насміляться представити їх перед Божими вівтарями, ці душі будуть вигнані. Якщо ви дозволите ввести себе в серйозну помилку, то ви піддасте свої душі смертельній небезпеці.

Я прошу вас читати Десять Заповідей так часто, як ви можете. Роблячи так, ви будете знати, що від вас вимагається для того, щоб правдиво служити Богу.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.