• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1229. Скоро ви станете свідками глобальної вакцинації, про яку Я розповідав вам в 2010 році

П’ятниця, 3 жовтня 2014 р. Божого, 15:10

Моя дорога улюблена дочко, послухай тепер Мою Обіцянку. Я прийду знову, щоб звістити новий початок, новий світ без кінця. Всі ті, хто прийме Благодать Божу, коли Я виллю Своє Милосердя на весь світ, стануть частиною Мого Царства.

Я дав людству кожен знак, кожне попередження і кожну ласку, щоб підготувати їхні душі. Деякі почули Слово Боже, яке викладено в Святому Євангелії, і прислухалися. Інші чули і бачили Правду, але відмовились прийняти її. Скоро прийде день, коли вся Правда і доказ того, Хто Я Є, відкриється, і грішники отримають однаковий час на те, щоб прийняти своє власне рішення, згідно з їхньою власною вільною волею.

Нікого з вас не будуть примушувати прийняти Моє Милосердя, бо тільки ви можете прийняти це рішення. Інші відмовляться свідчити про Істину, навіть коли вони ясно побачать її. На жаль, вони будуть втрачені. Ще іншим знадобиться час, перш ніж вони присягнуть на вірність Мені, але цей час, після того, як станеться Попередження, буде коротким.

Я прийшов сказати вам зараз про події, які відкриють вам знаки цих часів і Мою Присутність в цій Місії. Ви побачите шторми в багатьох країнах і вони будуть тривати тижнями. Скоро ви станете свідками глобальної вакцинації, про яку Я розповідав вам в 2010 році. Ви побачите Руку Бога, в Його Божественній Справедливості, коли Він допустить спокуси, які будуть розміщені перед тими, хто служить Йому в Моїй Церкві. Коли ці та всі інші пророцтва здійсняться, Я буду чекати. А потім настане Попередження. Воно настане скоро, перед Великим Днем, коли Моя Обітниця прийти знову буде нарешті виконана.

Ви повинні вірити в Мою Доброту, Мою Любов і Моє Милосердя. Якщо ви будете вірити, то будете достатньо сильними, щоб зіткнутися з будь-якими випробуваннями і образами, які кинуть проти вас у Моє Ім’я; і благодать, щоб залишатися вірними Моєму Святому Слову.

Залишайтеся в мирі і в надії, тому що Моя Любов до вас і ваша любов до Мене знищать зло, яке заволоділо душами тих, хто відділили себе від Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.