• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1228. Покладіть вашу зброю, тому що вона буде розбита на дрібні шматочки

Четвер, 2 жовтня 2014 р. Божого, 23:15

Моя дорога улюблена донечко, Мої вороги можуть зневажати Моє Слово – Істину – але прийде день, коли вони опустять свої голови від сорому і каяття, коли будуть стояти переді Мною.

В дні Ноя, його і тих, хто був обраний, щоб допомогти йому підготуватися до Божого Суду, висміювали. Над ними глумилися, переслідували і робили всі можливі спроби підірвати довіру до настанов, які Бог дав Ною. Слухняний цим настановам, Ной благав про милосердя для їхніх душ. Він закликав їх шукати притулок разом з ним, але його проігнорували. І так само буде аж до Великого Дня Господнього. Тільки залишок буде готовий зустріти Мене разом з усіма тими, хто зможе прийняти Моє Милосердя під час Попередження.

Я прошу всіх тих, хто вірить в Мене і в Мою Обітницю прийти знову у великій славі, молитися за тих, хто зневажає цю місію, бо вони отримали Дар Істини, але вирішили кинути його назад в Моє Обличчя. Всі ті, хто має теплі і ніжні серця та смиренність душі, будуть залучені до Моїх Обійм, незалежно від того, якої віри чи переконань вони дотримуються, бо вони – Мої. Тим, хто не знає Божого Слова, буде показане велике милосердя, і ті, хто навернеться під час Попередження також перебуватимуть в Моїх Обіймах. Я дотягнусь до всіх душ, чиї серця теплі і хто ставиться з любов’ю та милосердям до своїх братів і сестер.

Найбільша битва буде тоді, коли Я дотягнуся до зарозумілих і гордих, кому бракує справжньої любові і хто не має щедрого духу. Саме за ці душі Я закликаю вас молитися. Але найбільше Я прошу вас благати про Моє Милосердя для тих, хто продав свою душу дияволу, з повним усвідомленням того, що вони зробили. Вони не прийдуть до Мене за власним бажанням, і тому тільки завдяки стражданням обраних душ, які присвятили себе Мені, і вашим власним жертвам, вони можуть бути врятовані. Будь ласка, промовляйте цю молитву, щоб врятувати всіх грішників.

Молитва Хрестового Походу (169) За спасіння тих, хто відкидає Христа

«Найдорожчий Ісусе, Твоїм Співчуттям і Милосердям, я благаю Тебе врятувати тих, хто відкинув Тебе, хто заперечує Твоє Існування, хто свідомо виступає проти Твого Святого Слова і чиї жорстокі серця налаштували їхні душі проти Світла та Істини Твоєї Божественності. Помилуй всіх грішників. Пробач тим, хто богохулить проти Святої Трійці, і допоможи мені в мій власний спосіб і через мої особисті жертви, пригорнути в Твої Люблячі Обійми тих грішників, які найбільше потребують Твого Милосердя. Я даю Тобі обіцянку служити Тобі через мої думки, мої вчинки і сказані слова, якнайкраще, наскільки я можу, у Твоїй Місії Спасіння. Амінь»

Ідіть усі ви і збирайтеся разом в молитві, бо світ скоро побачить Суд Божий. Саме через гріховність людини, через її примхливі дії та ненависть до своїх ближніх, Бог зупинить людину від руйнування, яке планується всіма способами проти людського роду.

Покладіть вашу зброю, тому що вона буде розбита на дрібні шматочки Рукою Мого Вічного Отця. Підете проти Бога – і будете страждати за це. Але якщо ви будете намагатися нанести людству шкоду у великих масштабах, зловживаючи владою, ви будете раптово зупинені. У вас не буде часу, щоб просити Божого Милосердя.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.