• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1227. Ви або служите Богу, або піддаєтесь людському безглуздю

Середа, 1 жовтня 2014 р. Божого, 21:15

Моя дорога улюблена донечко, зрадження Мене, Ісуса Христа, Сина Чоловічого, лютує серед тих, хто каже, що служить Мені. Навіть ті, хто каже, що вони Мої вірні слуги, покинули Мене, а їхня віра – це лише мерехтіння її колишнього стану. Те, що почалося з любові і співчуття до Мене, зменшилось на незначної частинки того, що було раніше, і це було викликано багатьма речами.

Таке велике презирство до Моєї церкви з’явилося через занепалі душі в ній, які були введені в тяжкий гріх. Багато Моїх невинних священнослужителів постраждали через гріхи інших і це принесло їм велику ганьбу.

Потім, коли Божі Закони відштовхнули в сторону і майже не говорили про них, багато хто забув, що Божих Заповідей треба дотримуватися за будь-яку ціну. Якби Мої священнослужителі перестали проповідувати Істину і відкинули важливість розгляду питання про існування гріха, як же тоді можуть діти Божі бути мудрішими? Мої священнослужителі мають моральний обов’язок відстоювати Слово Боже і попереджати дітей Божих про небезпеку гріха. Але вони вирішили цього не робити. Багато хто боїться проповідувати Істину через страх стати жертвою переслідувань від тих, хто звинуватить їх в гріхах інших.

Під час Мого Перебування на землі Я ніколи не вагався проповідувати про покарання, яке чекає на людину, якщо вона не буде шукати Божого прощення за свої гріхи. Страх Божого покарання не повинен бути причиною уникнення гріха, але тільки так ви, грішники, можете бути врятовані. Гріх — це те, з чим ви мусите жити, але ви ніколи не повинні миритись з ним. Ви повинні боротися з ним, тому що Я хочу врятувати ваші душі. Чому би Я не прагнув врятувати ваші душі за будь-яку ціну? Хіба Я не страждав за вас і не вмер болісною смертю на хресті, щоб ви могли бути відкуплені в Божих Очах? Чому ж тоді Мої священнослужителі не проповідують про гостру необхідність шукати вічного життя? Якщо ви не шукаєте Вічного Життя, тоді ви не знайдете його.

Обов’язком усіх тих, хто служить Мені, є допомогти врятувати людей від вічного прокляття. Істина була прихована так довго, що багато душ через своє самозаспокоєння, були втрачені для Мене. Знайте, що Я пошлю Моїх Ангелів в останній день, і що люди будуть розділені на дві половини – ті, хто скоїв злодіяння і ті, хто є Моїми. Я прошу вас, Мої священнослужителі, говорити Істину, бо якщо ви цього не зробите, то ви втратите для Мене багато душ, і за це Я вас ніколи не пробачу.

Ви або служите Богу, або піддаєтесь людському безглуздю.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.