• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1222. Легко казати, що ви християнин, коли вам не кидають виклик за те, що ви є ним

Вівторок, 23 вересня 2014 р. Божого, 23:30

Моя дорога улюблена донечко, коли Я звертаюся до дітей Божих включаючи вірних всіх релігій, невіруючих і християн, багато хто після Мого Заклику навернеться до християнства. Це буде досягнуто через Божу Благодать, силою Святого Духа.

Тим часом благонаміреним християнам і Моїм відданим послідовникам доведеться зіткнуться з випробуваннями, які будуть для них дуже важкими. Я запитую їх зараз. Хто з вас настільки сильний, що буде стояти на Моїй Стороні і дотримуватися Істини без Мого Втручання в цей час? Багато з вас, хто має добре серце, залишатиметься вірним Мені, але тільки всередині ваших власних груп. Колм ви у згоді один з одним, вам буде легше служити Мені. Але коли ви стикнетеся з протидією – а ви на певному етапі зіткнетеся з протидією Моїх ворогів, які намагатимуться заманити вас у лжевчення — вам не буде легко.

Коли вас будуть критикувати за дотримування правдивого Слова Божого, багато з вас будуть занадто слабкими, щоб захищати його. Як тільки ви зіткнетеся з протидією ваших братів-християн і коли вас будуть примушувати прийняти нещодавно перероблене, але фальшиве писання, ви будете вбиті горем. В той час ваша віра піддасться справжній перевірці. Ви будете мати два варіанти вибору.

Вірити в Істину, як вона була закладена Богом, і за яку було пролито багато крові, щоб примирити людину з її Творцем.

Або прийняти розбавлену версію Мого Слова, просякнуту неправдою.

Вибір першого варіанту принесе вам багато болі, горя і страждання, тому що вас зневажатимуть інші за те, що ви залишаєтесь вірними Мені. Але вибравши другий варіант — хоча вас, можливо, засиплють похвалою ваші колеги і Мої вороги – ви зануритесь в темряву, а ваша душа буде в небезпеці.

Легко казати, що ви християнин, коли вам не кидають виклик за те що ви є ним.  Але якщо вас будуть зневажати, знущатися, висміювати або обмовляти в Моє Ім’я, деякі з вас не будуть достатньо сильними, щоб витримати ці випробування. Багато хто з вас покине Мене і відійде через страх перед суспільною думкою.

Багато хто з вас зрадить Мене. Багато хто з вас відвернеться, бо вам буде занадто соромно нести Мій Хрест.

Ніколи не думайте, що бути Моїм послідовником легко, тому що це не так. Але настане час, коли ваша віра буде піддана останній перевірці і тоді Я буду знати, хто Мій, а хто ні.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.