• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1219. Мати Спасіння: Остерігайтеся чоловіка, який проголосить себе Сином Людським

П’ятниця, 19 вересня 2014 р. Божого, 13:14

Моя дорога дитино, це було передбачено, що виникнуть багато лжепророків і що в цей час вони будуть поширювати брехню про Слово Боже.

Їх підніметься сотні тисяч і вони будуть схвалені тими, хто стверджує, що представляє слуг Мого Сина. Вони будуть проповідувати як в маленьких, так і в великих групах, і ви пізнаєте їх за фальшивими пророцтвами, які вони відкриють світу. Їх будуть вважати за дуже святих людей, і деякі скажуть, що вони володіють великою силою зцілення як тіла, так і духа. Деякі будуть носити одяг святих людей і просувати новий молитовник, який буде відхилятись від Істини.

Багато людей будуть заплутані їхнім вченням, оскільки вони змішають свої фальшиві твердження з частиною Правди. Однією з їхніх цілей буде створити видимість підготовки світу до Другого Пришестя Христа, і вони створять велике очікування цієї події серед послідовників Мого Сина.

Але це не буде мій Син, Ісус Христос, до зустрічі з ким вони готуватимуть дітей Божих.

Ні. Це буде антихрист.

Серйозні помилки будуть ними виявлені відносно Книги Одкровення, бо вони перекрутять зміст цієї Святої Книги. 

Мало хто знатиме, що їх годують брехнею, і найбільшою неправдою, яку вони проголосять, буде такою. Вони скажуть, що Ісус Христос, Син Чоловічий, скоро явить Себе світу. Що Він прийде у плоті. Що він ходитиме серед Свого народу і що Він піднесе їх в останній день. Цього ніколи не станеться, тому що мій Син, який прийшов у плоті в перший раз через Його Народження, ніколи не прийде в плоті під час Його Другого Пришестя.

Остерігайтеся чоловіка, який проголосить себе Сином Людським, який покличе вас до себе, тому що він буде не від Бога. Мій Син прийде в хмарах так само, як Він покинув землю під час Його Вознесіння на Небеса, тому так само це станеться в останній день.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.