• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1218. Мати Спасіння: Моліться про Милосердя Мого Сина, щоб всі страждання були пом’якшені

Четвер, 18 вересня 2014 р. Божого, 15:30

Моя дорога дитино, ти повинна попросити всіх, щоб прохали Божого Милосердя у всіх тих справах, які пов’язані з нищенням людства. Я маю на увазі нечестиві плани, пов’язані з війнами; плани по введенню глобальної вакцинації — про які ви були попереджені в Посланні від 26 листопада 2010 року – геноциду і вбивства християн, а також інших людей різних релігій, руками злих людей.

Коли душа заражена сатаною, вона здатна до найсильнішої ненависті до Божих дітей. Коли групи людей працюють разом в повному підпорядкуванні лукавому, їхнє зло проявляється в кожній дії, з тим, щоб спричинити смерть і знищення тим, кого вони контролюють.

Ви повинні молитися, всі ви, щоб перешкодити планам злих людей, чиїм бажанням є зменшення чисельності населення в світі, для власної вигоди. Ті, хто врятуються від цього зла, опиняться під контролем таємної групи. Я закликаю кожного з вас молитися до Мого Сина, Ісуса Христа, для того щоб допомогти пом’якшити такі трагедії та злодіяння. Деякі з цих жахів можна пом’якшити, але не всі. Проте, ваші молитви, ослаблять вплив цих жахливих актів, які здійснюються послідовниками лукавого. Будь ласка, відмовляйте цю Молитву Хрестового Походу, щоб допомогти зменшити вбивства невинних людей.

Молитва Хрестового Походу (166) Щоб зменшити вбивства невинних людей.

«Найдорожча Мати Спасіння, будь ласка, донеси це наше благання про зменшення вбивства невинних людей до Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа.

Ми просимо, щоб Він у Своєму Милосерді усунув загрозу геноциду, переслідування і терору проти Божих дітей у будь-яких формах.

Будь ласка, ми молимо тебе, дорога Мати Спасіння, почуй наші благання про любов, єдність та мир в цьому скорботному світі.

Ми просимо, щоби Ісус Христос, Син чоловічий, захистив всіх нас в ці часи великого болю і страждання на землі. Амінь».

Діти, коли передбачені пророцтва відбудуться, важливо, щоб ви молилися про Милосердя Мого Сина, так щоб всі страждання могли бути пом’якшені, а злі вчинки, скоєні проти людства, могли бути послаблені.

Ідіть в мирі та любові, щоб служити Господу.

Ваша кохана Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.