• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1216. Багатьох мирян вивищать Мої вороги і навчать їх, як проповідувати християнство

Неділя, 14 вересня 2014 р. Божого, 17:45

Моя дорога улюблена донечко, що б не сталося, Істинне Слово Боже все одно залишиться живим, хоча і буде підтримуватись тільки залишком Моєї Церкви.

Лжепророки, як було передбачено, піднімуться у великій кількості, щоб поширювати брехню через облудну глобальну форму євангелізації. Вони отримають повноваження від тих, хто стверджує, що представляє Мене, так щоб заманити мільйони людей у їхню нову, так звану модернізовану версію Моєї Святої Церкви на землі. О, як багатьох вони введуть в оману їхньою перекрученою версією Мого Слова, в якій буде приховано багато єресі. Тільки проникливі розпізнають цю неправду, бо вона буде ретельно прихована всередині лжевчення, яке буде виглядати як ковток свіжого повітря.

Багато похвали буде щедро литися на тих Моїх ворогів, які проникли в Мою Церкву, щоб підготувати її до приходу антихриста. Вони робитимуть багато галасу на своїх публічних зібраннях, і в той час, як вони проклинатимуть Мене своєю брехнею, будуть зроблені також неправдиві одкровення про Мене – Хто Я насправді Є; про Мої відношення з Моїм Вічним Отцем; про Моє Вчення і Мою Божественність. Вони будуть змішувати Правду з брехнею для того, щоб обдурити Християн, боячись, що ті побачать, ким вони є в дійсності.

Багатьох мирян вивищать Мої вороги і навчать їх, як проповідувати християнство. Багато стануть добровільними посудинами звіра, який наповнить їх словами вчення з Пекла. Ви, Мої улюблені послідовники, повинні піддавати сумнівам все, що вам скажуть слухати, що, за словами Моїх ворогів, повинне дати нове життя Слову, яке міститься в Священному Писанні. Ці лжепророки дадуть вам нові молитви, які будуть ображати Мене і хулити Моє Божество. Як мільйони піднімуться і будуть промовляти ці нові молитви, так само будуть і ці лжепророки. Вони навчатимуть дітей Божих як поклонятися звірові у новій формі релігійної церемонії. Ця нова церемонія приведе всіх тих, хто підніметься і піде за лжепророками, в єдину світову церкву, яка буде шанувати звіра.

Ті з Моїх священнослужителів, які досить швидко зрозуміють цей підступний план, спрямований на те, щоб ввести в оману Моїх послідовників, будуть відчувати себе безпорадними. Багато попадуться на обман, тому що вони матимуть настільки мало віри, що навряд чи потурбуються прочитати нове лжевчення, і, таким чином, воно буде адаптоване Церквами без особливого спротиву.

Коли Моє Слово осквернене, нічого доброго не виходитиме з нього і зло буде процвітати. Я попереджеаю вас заради блага ваших душ і щоб підготувати вас до найбільшого відступництва в історії людства, яке буде нищити Слово Боже.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.