• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1215. Серед євангелістів з’явиться багато неправдивих пророків

Субота, 13 вересня 2014 р. Божого, 22:50

Моя дорога улюблена дочко, незабаром будуть виявлені зміни, які Я передбачав, щодо Моєї Церкви на землі. Світські секти скоро спробують забрати все, що є святим для Моїх послідовників, і запровадять новий сучасний рух всередині Церкви. Вони скажуть, що цей модернізм допоможе набрати нових священнослужителів і ввести більш прийнятний формат прославляння Бога, так що нове молоде покоління можна буде повернути назад у Церкви Бога.

Всі ці нові ритуали, молитви і зібрання, які вони представлять як нову і більш сучасну інтерпретацію Мого Святого Слова, будуть маскувати беззмістовне вчення, і воно буде не від Мене. Цей новий рух буде просуватися як частина глобальної євангелізації, де лжевчення, яке буде так ретельно сформульоване, що виглядатиме теологічно досконалим, звабить мільйони. Так багато людей будуть втягнуті в цю форму модернізму і через це вони відвернуться від Істинної Віри. Те, що будуть сприймати як радикальне відродження християнської віри, буде ганьбити Істину.

Багато будуть обдурені, а серед євангелістів з’явиться багато неправдивих пророків. Ці лжепророки просуватимуть фальшиве християнство, яке замінить Святе Євангеліє, викладене Мною і Моїми Апостолами. Коли голоси відступництва будуть почуті в кожній країні, на різних мовах і серед різних рас, Істинне Боже Слово буде забуте. І з вуст цих лжепророків і самопроголошених проповідників віри виллється багато брехні. Буде оголошено, що Моє Святе Письмо непристосоване до потреб людства та бажань людей, які живуть в 21 столітті. Буде оголошено, що Моє Писання не дотикається з потребами людства і бажаннями людей, що живуть в 21 столітті.

Для багатьох людей їхня відсутність віри в Мене означала, що до цих пір вони не мали жодного інтересу до Мого Святого Слова. Незабаром, вони змінять напрямок і з ентузіазмом приймуть найбільший обман, який світ коли-небудь бачив. І хоча багато схопиться за те, що вони вважатимуть оновленим відродженням християнства, все, чим їх годуватимуть, буде продиктоване ворогами Бога.

Нехай буде вам відомо, що людина ніколи не зможе жити за брехливим вченням, і що воно принесе за собою тотальне руйнування , коли душі будуть поглинуті богохульством. Те, що не приходить від Мене, призведе до створення глобальної групи, якій будуть аплодувати люди по всьому світу. Тоді прийде час, щоб нова світова релігія була оголошена і прийнята в Моїй Церкві. Це призведе до того, що антихрист займе своє почесне місце в Моїй Церкві, як і було передбачено, коли його буде запрошено як почесного гостя тими, хто працює в повному підкоренні сатані.

Тих з вас, кого будуть спокушати потурати цьому лжевченню, Я попереджаю, що людина не може жити хлібом єдиним, але тільки Словом, яке виходить з Уст Бога.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.