• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1212. Ті, хто проклинає Моїх Пророків, проклинають Мене

Вівторок, 9 вересня 2014 р. Божого, 17:00

Моя дорога улюблена донечко, Моє Серце здіймається великим смутком в цей час. Серед вас є ті, хто прийнявши Моє Слово, дане через ці Святі Послання завдяки Моїй Любові і Співчуттю, зрадили Мене найжорстокішим чином. Ця зрада нічим не відрізняється від тієї, яка була завдана Мені під час Мого Перебування на землі.

Насіння сумнівів засіюють в інших ті, хто був введений в оману через брехню і ненависть, які лукавий помістив у їхні серця. Він, той, хто ненавидить Мене, продовжуватиме розпалювати ненависть проти Мене, заражаючи деяких з тих, хто бере участь в цій та інших місіях з Небес по спасінню душ. Він буде оббріхувати та зводити наклепи на Моїх обраних, так щоби він міг відвернути душі від Мене.

Ті, хто відвертається від Мене, знайте, що ваша зрада розрізає Моє Серце навпіл. Знайте, що те, що ви робите проти Мене, є вашою особистою справою, бо ви маєте свободу волі. Але коли ви використовуєте свій вплив, щоб забрати душі від Мене, Я буду вважати вас персонально відповідальними за кожну душу, яку вам вдалось відлучити від Мого Великого Милосердя. Горе тій людині, яка підбурює до ненависті проти Мене, Ісуса Христа, тоді коли Моїм єдиним бажанням є взяти з Собою кожне дитя Боже.

Я прийшов, щоб огорнути душі Моїм Милосердям, і якщо ви створюєте перешкоди, поширюєте брехню і змушуєте інших зневажати Моїх пророків, то Я суворо покараю вас, бо це є один з найбільших гріхів проти Бога. Коли ви навмисно намагаєтеся втрутитися в Мій План Спасіння, Я прикличу вас стати переді Мною в останній день, і ви будете нести відповідальність за гріх позбавлення Мене тих душ, які були втрачені лукавому через ваші дії. І коли ви заявляєте, що Слово Боже походить від злого духа, Я ніколи не пробачу вам цього злочину. Замовкніть. Не здійснюйте цього тяжкого злочину проти Бога. Якщо ви більше не приймаєте Моєї Місії, тоді відійдіть з гідністю і не вимовляйте жодного слова. Ваше мовчання врятує вас. Якщо ви вимовляєте зло проти Мене, то Я кину вас у пустелю і ви ніколи не будете частиною Мого Царства.

Моє Серце розбите, але Моя Рішучість – ні. Бійтеся не своєї помилки, а Гніву Божого, бо ті, хто проклинає Моїх Пророків, проклинають Мене.

Ісус Христос

Син Чоловічий

Bookmark the permalink.