• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1211. Мати Спасіння: Антихрист займе посаду, тому що він буде запрошений зробити це

Неділя, 7 вересня 2014 р. Божого, 19:30

Мої дорогі діти, будьте пильними до знамень часу, коли антихрист займе своє місце в Церкві Мого Сина на землі, так щоб ви це ясно побачили.

Ні на мить не вірте, що антихрист увійде в Церкву Мого Сина і агресивно захопить її силою. Натхненний і ведений самим лукавим, антихрист займе посаду, тому що він буде запрошений зробити це.

Скоро всі зміни в церковних міссалах стануть відомими, і наведеною причиною буде те, що вони відображають потреби сучасного світу, тому вони повинні стати всеохоплюючими, для того, щоб задовольнити інші конфесії та релігії. Як тільки Істинне Слово Боже і Вчення Мого Сина, Ісуса Христа, будуть змінені, вони стануть безплідними, тому що не будуть відображати Істини, яка була дана світу Моїм Сином.

Антихрист стане популярним завдяки своїм політичним навичкам, в першу чергу. Потім він зверне свою увагу на різні релігії, але основна його увага буде спрямована на Християнство. Христос є його найбільшим ворогом і об’єктом його ненависті, і тому його кінцевою метою буде знищення Церкви Мого Сина. Церква буде розібрана на частини різними способами перед тим, як його, антихриста, попросять прийняти участь.

Він буде залучений до прийняття рішень в плані започаткування нової єдиної світової релігії. Всі ці зміни – коли Церква публічно закликатиме до об’єднання всіх релігій — стануться ще до того, як антихрист займе своє місце на Троні Мого Сина на землі.

Потім шлях буде очищений для того, щоб звір вільно ходив в Церкві Мого Сина, де йому буде відведене почесне місце. Зрештою, буде оголошено, що він стане лідером єдиного світового порядку і відбудеться пишна коронація.

Цю подію будуть бачити по всьому світу, в якій приймуть участь політики, високопоставлені особи та знаменитості, і коли корона буде поміщена на його голову, то це буде наче останній цвях був забитий в Тіло Мого Сина. В той день Католицька Церква буде осквернена і багато єпископів та священиків втече, бо на той час вони зрозуміють, що передбачені пророцтва розкрилися на їхніх очах.

З того дня, коли Місце Бога буде передане антихристу, він покаже великі фізичні знамення, які переконають людей в його святості. Вони скажуть, що антихрист має знаки стигмати, і буде вважатися, що він оздоровлює хворих та невиліковно хворих. Йому будуть приписані великі чуда, і з часом він переконає багатьох, що він Ісус Христос і що його піднесення на вершину цієї фальшивої церкви є знаком Другого Пришестя. І в той час як миряни, можуть бути відповідальними за створення ядра залишкової церкви, того, що залишилося від Церкви, заснованої Моїм Сином на землі, саме сяещенники від цього моменту поведуть її вперед. Святий Дух буде підтримувати Істинну Церкву під час правління антихриста, і він та кожен ворог Мого Сина ніколи не переможуть її.

Правда ніколи не помре. Слово Боже, хоча і осквернене, ніколи не загине. Церква ніколи не може загинути, хоча і може бути кинута в пустелю. Навіть у її найслабшу годину, життя все одно залишиться, і не важливо, як сильно атакується Церква Мого Сина, Бог ніколи не дозволить її знищити.

Під час тих прийдешніх днів ви ніколи не повинні дозволяти собі піддаватися впливу прийняти такий обман. Вас буде спокушати антихрист, і його будуть одобрювати вороги Церкви Мого Сина. Він буде підтриманий фальшивими лідерами в церквах і возвеличений за його благодійну діяльність по всьому світу. Він отримає великі нагороди в багатьох країнах, і люди будуть мати його фотографії в рамках в своїх домівках. Його, антихриста, будуть обожнювати більше, ніж Бога, але саме Рукою Божою він буде кинутий в прірву разом з тими, хто вкрали душі Божих дітей, коли брали участь в спробі знищення Церкви Мого Сина.

Ваша Улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.