• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1210. Незабаром прийде чоловік і скаже, що він відкриває вам Правду Мого Існування

Субота, 6 вересня 2014 р. Божого, 16:00

Моя дорога улюблена донечко, Моя Мудрість має Божественне Походження і людина не здатна зрозуміти міру того, Хто Я Є.

Я даю людству достатньо знань, переданих через Дар Святого Духа. Моє Вчення було дане світу в простому форматі, щоб кожна людина могла зрозуміти Істину. Мудрість від Бога ніколи не є складною і дається так, щоб людина отримала чітку інформацію, яка їй потрібна, щоб підготувати свою душу до Мого Царства. Любов чиста. Любов проста. Справжня любов взаємна. Єдине Моє бажання – щоб душі відповіли на Мою Любов, так щоб вони уповноважені Даром Святого Духа, в одну мить зрозуміли те, що від них вимагається для того, щоб вони могли бути частиною Мого Царства.

Я відправляю вам посланців, щоб вам була дана ясність, щоб зрозуміти. Однак, Правду не легко прийняти в вашому повсякденному житті через існуючий безлад. Моє Слово постійно заперечується, переосмислюється, заново аналізується, переоцінюється та неправильно розуміється, так що стає важко дотримуватися Істинного Слова Божого. Коли ви відкрито заявляєте, що вірите в Моє Слово, Моє Вчення і Мої Таїнства то, незабаром, над вами будуть насміхатися через це.

Багато самопроголошених церковних вчених скоро поставлять під сумнів Мою Справжню особистість та Існування Пресвятої Трійці. Вони будуть використовувати грандіозні докази, щоб засліпити вас до Істинного Слова Божого, а також всі види теологічних аргументів, щоб довести, що всі релігії однакові. Скоро вони відкинуть Істину – Слово Боже. Вони осквернять Слово Боже складними та суперечливими вченнями, а прихожани по всьому світі і не помітять як їх годують дурницями. Моє Слово буде сховане і залишене збирати пил. Завжди пам’ятайте, що Моє Слово слід розуміти так, як воно було дано. Деталі про Мою Божественність і Таємницю Бога не були відкриті людству, бо цього не буде, допоки не почнеться Нова Ера Миру. Незабаром прийде чоловік і скаже, що він відкриває вам Правду Мого Існування і деталі Мого Другого Пришестя. Він зачарує світ. Потім він заявить, що є Мною. Багато повірять йому, тому що вони не зрозуміли Слова, яким воно було викладено в Святій Біблії.

Я, Ісус Христос, прийду знову, щоб судити живих і мертвих, і це не станеться і не може статися на цій землі.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.