• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1208. Сатана жадає душ, його апетит ненаситний і його воля невблаганна

Четвер, 4 вересня 2014 р. Божого, 23:03

Моя дорога улюблена донечко, всі пророцтва, передбачені так давно і дані Божим пророкам, провидцям та візіонерам через публічні, а також приватні одкровення, будуть тепер відбуватися.

Скептики будуть ставити під сумнів достовірність Божого Слова, але коли вони стануть свідками всього, що було передбачене в Книзі Одкровення, вони замовкнуть, тому що, коли ці події охоплять людство, єдину розраду вони знайдуть, тільки якщо будуть шукати Мене. Коли ваше серце сповнене печалі через злі дії, які здійснюють нечестиві люди проти дітей Божих, ви будете плакати сльозами болю.

Тоді ви побачите, наскільки зло може поширюватись в душах тих, чиї серця зроблені з каменю. Коли ви побачите, як мало уваги та поваги ці вороги Бога мають до людського життя, ви, нарешті, зрозумієте, наскільки сильна влада лукавого над людством. В його останні години, сатана, що проявляє себе в душах, які він наповнює своїми огидними методами, покаже світові, наскільки сильною є його ненависть до людського роду.

На кожну відмовку людини, щоб виправдати зло, злочинці, які здійснюють нечестиві дії виставлять напоказ ту ненависть до дітей Божих, яка є в їхніх серцях. Вони будуть здійснювати жахливі звірства в Ім’я Бога, і не матимуть любові в своїх душах. Вони плодять ненависть і більшість з них не розуміє, чому їхня ненависть до інших є настільки сильною. В той час як багато людей не вірить в існування лукавого, ви повинні тепер знати, що він не здатний приховати себе в тих, кого він заражає. Його туман поширюється, поки він не поглине кожен народ, кожну слабку душу, і могутніх лідерів, чия любов до амбіцій зробить їх відкритими на його вплив.

Ви скоро побачите злі дії, що відбуватимуться в кожній частині вашого суспільства, в багатьох країнах, і по-різному. Сатана жадає душ, його апетит ненаситний і його воля невблаганна. Коли його ненависть по-справжньому проявляється в душах, ці люди будуть не в силах приховати свої вчинки. Тільки в цих ситуаціях багато з вас може насправді побачити лукавого таким, яким він насправді є, і це через вчинки таких бідних душ, які підкорили себе його волі.

Ви ніколи не повинні заспокоюватися, коли злі вчинки та дії, включаючи війни та заворушення, спалахують в світі. Саме тоді ваші молитви потрібні найбільше.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.