• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1206. Вони ніколи не здолають Моєї Церкви

Понеділок, 1 вересня 2014 р. Божого, 20:05

Моя дорога, улюблена донечко, Мій Дух дуже сильно присутній в Моїй Церкві на землі в цей час, коли Мої вороги люто піднялися проти неї. Вони можуть бичувати Моє Тіло, яке є Моєю Церквою; вони можуть зневажати Істинне Слово Боже; вони можуть насміхатися над Шляхами Господніми, але вони ніколи не здолають Моєї Церкви.

Моя Церква складається з тих, хто проголошує Істинне Слово Боже і хто забезпечує Таїнствами Божих людей, як це було встановлено Моїми Апостолами. Тільки ті, хто залишається Вірним Моєму Вченню, Моєму Слову, Моєму Тілу і Святій Жертві Літургії, так, як це було продиктовано Мною, можуть сказати, що вони є Моєю Церквою.

Моя Церква, така як вона є зараз, буде розтрощена – її будівлі будуть знесені і захоплені, Моїх священнослужителів викинуть на вулицю, де їм доведеться жебракувати, і практика Жертви Святої Літургії буде скасована. І все ж, Моя Церква залишиться непошкодженою, хоча вона і стане дуже маленьким залишком від того, що було раніше.

Святий Дух Божий вестиме Мою Церкву через потрясіння, з якими їй доведеться зіткнутись, і тому Істина вистоїть. Кожен Мій ворог намагатиметься знищити Мою Істинну Церкву. Потім вони замінять її фальшивою церквою. Вони створять нові писання, нові таїнства і багато інших богохульств в Моє Святе Ім’я.

Але Моя Церква, яка є Моїм Тілом, і Мої справжні учні залишаться як одне ціле в Святій Єдності зі Мною. Тоді, коли буде здаватися, що вона знищена, спалена дощенту, вуглики Моєї Церкви все ще будуть мерехтіти аж до дня, коли Я прийду знову. В той день, коли Моя Церква, оновлена і у сяюча у великій славі, воскресне і коли весь світ проголосить її єдиною Істинною Церквою – Новим Єрусалимом — всі добрі люди будуть пити з її чаші. Все, що було спочатку, буде в кінці. Все життя, створене Богом, буде оновлене, як це було тоді, коли Рай був створений для людського роду.

Мій Дух живий і він ніколи не може померти, бо Я Є Вічне Життя — Той, хто дає все, що потребує людина для життя, в якому немає місця смерті. Завжди довіряйте Владі Божій, коли все, що ви бачите в світі, може здаватися нечесним, жорстоким, несправедливим і, часом, жахливим. Моя Сила охопить світ і Моя Любов об’єднає всіх тих, хто має любов у своїх серцях. Я вижену все зло і коли Моє Терпіння вичерпається, Я викину геть усіх Моїх ворогів. Я тут. Я не пішов. Я веду вас зараз по цьому тернистиму шляху до Мого Славного Царства. Як тільки прийде цей день, коли Я проголошу Моє Друге Пришестя, всі сльози будуть змиті. Весь смуток різко закінчиться, і на його місці будуть любов, мир і радість, які тільки Я, Ісус Христос, можу принести вам.

Не здавайтеся, Мої маленькі. Моліться, моліться, моліться, щоб любов могла вижити в світі, а також за мир для всіх тих бідних страждаючих невинних людей, які розкидані по всьому світі в понівечених війною країнах. Всі Божі діти належать Мені і Я люблю кожну душу, кожен народ і кожного грішника. Я приношу вам Дар Моїх Молитов Хрестового Походу так, щоб відмовляючи їх, ви допомогли Мені врятувати стільки душ, скільки Я зможу.

Йдіть в мирі та любові.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.