• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1172. Світ Мене залишив, як і було передбачено, і було здійснено найбільшу зраду Мого Тіла

Вівторок, 15 липня 2014 р. Божого, 18:00 

Моя ніжно улюблена дочка, світ залишив Мене, як і було передбачено, і було здійснено найбільшу зраду Мого Тіла.

Моє Слово розривається на шматки, і багато з тих, хто стверджує, що вони розбираються в Моєму Вченні, не будуть звертати увагу на переслідування, які будуть нанесені Моїй Церкві. Так само, як Мене проклинали під час Мого Розп’яття на Хресті ті, хто в гордині хвалився своїми високими знаннями Моїх Шляхів, Я буду судимий і цього разу, коли Я прийду в другий раз, щоб об’явити Своє Царство.

Невдячні душі, позбавлені простоти або смирення, вони ніколи не приймуть голос тих, кого вони вважають негідним вимовляти Істину. Вони ніколи не приймуть Істину, бо коли вони приймуть брехню в Ім’я Моє, в їх серцях, вже не буде місця для Духу Божого, щоб Він затопив їхні душі. Замість того щоб підготувати людство до Мого Великого Милосердя – Дня, Який Я обіцяв світу, – вони відвернуться від Мене.

Вони не розпізнають Божественні знамення, послані, щоб відкрити їх серця в готовності до Мене, через їхні горді і затверділі серця. Вони також робитимуть все, що зможуть, щоб перешкоджати, щоб Слово Боже досягло кожного грішника у світі, і за це Я ніколи не дозволю їм про забути цього.

Той, хто винен у втраті душі для Мене, втрачає свою власну. Тому, хто загороджує Мені Шлях, нікуди буде подітись. Той, хто присягається проти Волі Бога, буде проклятий. Чого ви дійсно навчилися від Мене, якщо ви не можете згадати Істину про Мою Обіцянку прийти знову? Царство Моє прийде як на Небі так і на Землі, і ті, хто не зрозумів, що Я сказав, нічого не дізнаються. Вони розтрачуватимуть Благодать, яку Я зараз посилаю, і забарикадуються у в’язниці такої пітьми, що будуть засліплені Моїм Світлом у Великий День.

Моя Година близька, і Я роблю все, що Я можу, щоб підготувати вас. Моя Любов залишається такою ж Великою як і Милосердною, але ви також повинні допомогти собі, тому що це не легко бути гідним Моєї Обіцянки Спасіння.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.