• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1141. Мати Спасіння: Зображення цифри один буде використовуватися в якості символу в новій книзі

П’ятниця, 6 червня 2014 р. Божого 23:15

Моя дорога дитино, вороги мого Сина незабаром представлять світу нечестиву книгу, на обкладинці якої буде знаходитися цифра один в червоних і чорних кольорах з головою козла, прихованою в її дизайні.

Нерозсудливим заявлять, що ця книга є важливим виданням, яке буде об’єднувати світ. Вона буде розглядатись, як найголовніше джерело забезпечення світової єдності, і стимулюватиме всіх, хто її читає, пристосовуватися до нового способу мислення; нового способу віри в себе самого; позитивного відношення до себе; так щоби ви могли об’єднатися, як один, з іншими людьми, які йдуть цим шляхом самозвеличення. Ця книга стане доктриною об’єднання всіх народів; всіх релігій; всіх політиків; всіх законів та економічних поглядів. Вона буде використовуватися для створення нового єдиного світового суспільства, позбавленого релігій, які шанують мого Сина, Ісуса Христа. Вона стане частиною шкільних програм, а всі уряди будуть заохочувати, щоб адаптувати філософію цієї книги до конституцій своїх країн.

Зображення цифри один буде використовуватись в якості символу в новій книзі[1], і люди будуть носити значки, щоб публічно заявляти про свою вірність цьому всесвітньому альянсу. Все буде готово, так що, коли антихрист підніметься, буде видно, що книга грає роль в його диктатурі. Ця книга буде схвалювати кожне хибне вчення; кожну брехню в очах Бога; неправду і небезпечну філософію, які приведуть всіх тих, хто прийме її зміст, до серйозної помилки. Через цю книгу здатність людей відрізняти добро від зла буде послаблена. Їхня мораль буде поставлена під сумнів, а поганство, замасковане під релігію, яка радо вітає всіх, буде хитро вплетене в кожний параграф книги.

Багато людей захочуть купити цю книгу, тому що вона буде проголошена вражаючим досягненням у світі політики. Вона стане книгою, яка сприятиме формі комунізму, але буде розглядатися як книга з унікальною духовністю, що торкнеться сердець багатьох людей. Вона буде містити все, що є протилежністю до правдивого Слова Божого. Це буде книга, яка поставить своєю метою євангелізацію світу з вірою у важливість гуманізму. Вона буде прославляти людство; людський інтелект; людський прогрес; великі наукові досягнення людини і важливість однакового управління всіма країнами.

Все це планується щоб забезпечити прийняття антихриста на тлі великої помпи. Щоби не помилитися, ця книга буде таємно розроблена тим, хто оголосить себе царем світу. І всі народи будуть в захваті від нового світу; нового початку та нового лідера. З часом його будуть вітати в Церкві мого Сина з книгою єресі. І коли він сяде на троні в новому храмі, всі будуть ставитися до нього як до Христа. Невдовзі після цього він обдурить світ, що він мій Син, Ісус Христос.

Це буде час великої кількості сліз – сліз, які проливатимуться з Небес через обман, якому піддадуться так багато людей. Всі ці приготування почалися, але і Бог також готується боротися з тими, хто потрапив під вплив антихриста. Підготуйтеся добре також, дорогі діти, бо вам буде потрібна всяка допомога з небес для підтримки вас у майбутньому.

Ідіть вперед з надією, бо цей період часу буде коротким, так як Бог не дозволить звіру царювати довше, ніж це необхідно згідно зі Священним Писанням. Вірте, надійтеся і будьте вдячними за те, що отримали Істину тепер, бо так ви зможете підготуватися. Дякуйте завжди Богові за таке Милосердя, бо Він є настільки Щедрим, що чим більше ви будете звертатись до Нього, через Його улюбленого Сина, тим більше Він буде зменшувати вплив таких випробувань.

Любляча вас Мати

Мати Спасіння

[1] Порівняй з: 1116. Книга Істини буде повною протилежністю нової фальшивої книги.  5 травня 2014 р. Б.

Bookmark the permalink.