• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1123. Я не розшукую нечестивих для того, щоб з легкістю знищити їх. Єдиним Моїм бажанням є спасти їх всіх

Неділя, 11 травня 2014 р. Божого 18:00

Моя дорога, улюблена дочко, Моєю заповітною мрією є принести любов, мир і щастя всім Божим дітям. Я ніколи не бажаю помсти, незалежно від того, якими грішними є вчинки людей. Не прагну Я і приниження для будь-кого, хоча вони, можливо, принижують інших в Моє Ім’я. Я ніколи не бажаю зруйнувати репутацію людини, коли вона є причиною багатьох руйнувань у світі. Я не розшукую нечестивих для того, щоб з легкістю знищити їх. Єдиним Моїм бажанням є спасти їх всіх. Я високо ціную душі всіх Божих дітей. Я постійно шукаю їх. Я намагаюся привернути їх до Мене. Навіть тих, хто не визнає Мого Існування, Я розшукую щодня. Я роблю Мою Присутність відчутною в їхньому житті, наповнюючи їхні душі любов’ю до інших, спираючись на доброту всередині них, так щоби вони могли здолати негативні думки, вчинки і дії.

Деякі душі є природно сприйнятливими до Мене і Я тішуся їхнім щедрим відгуком і ніжними серцями. Інші тримають бар’єр між собою і Мною, тому Мені важко доторкнутися їхніх душ. Але Я буду продовжувати спроби досягти цих душ багатьма різними способами, поки Я не зможу відкрити їхні серця до Влади Божої Любові.

Любов є рушійною силою, яка приводить до всього, що є доброго. Любов присутня у кожній Божій дитині з моменту її народження. Божий Дар любові допомагає людству перемогти лукавого. Коли Бог заступається і збільшує любов у душі, то Він робить це для того, щоб захистити Його дітей від беззаконня диявола. Любов сильніша за ненависть, але ненависть уперта. Сатана, сповнений ненависті до людства, не має ніякої любові, крім любові до себе самого. Він заражає людство, прищеплюючи ненависть душам, які були ослаблені через гріх. Ненависть знаходить підготовлене місце в душах тих, хто заздрить, хто сповнений гордині, хто самотній і збентежений. Сатана ніколи не буде спокушати душу до ненависті, представляючи її душі такою, як вона є. Замість цього, він завжди буде спокушати душу через гріх гордині, як його основну тактику. Душа буде вважати, що вона мусить образитися, бо таку поведінку диктують її власні потреби, бо вона знає краще, і тому що вона поступає правильно.

Божа Любов поширюється в цей час серед усіх Його дітей. Він робить це з Його Милосердя. Він збільшить любов у серцях людей, щоб допомогти людству боротися проти ненависті, яка незабаром посилиться у світі, коли серця людей стануть холодними, як камінь.

Я прошу вас молитися цю Молитву Хрестового Походу, щоб знайти Божу Любов у цей час.

Молитва Хрестового Походу (149)

Знайти Божу Любов

О, Ісусе, наповни мене Божою Любов’ю. Наповни мене Твоїм Божественним Світлом

і залий мене любов’ю, необхідною для засіву насіння Божого Милосердя серед усіх народів.

Дозволь мені поширювати Твою Божественну Любов серед всіх тих,

з ким я зустрічаюся в житті. Розсіюй Твою Любов, так щоби вона осіла на всіх душах,

усіх релігій, усіх віросповідань, усіх народів — і як туман охопила і об’єднала всіх

дітей Божих.

Допоможи нам поширювати Божу Любов, щоби вона змогла здолати

і здолала все зло у світі. Амінь.

Завжди пов’язуйте любов з Присутністю Бога. Знайте, що тільки любов може привести до Мене душі. Знайте, що тільки любов може виходити від Бога. Тільки любов має владу принести мир, достаток і єдність між народами. Ненависть приходить від Сатани і скрізь, де ви зустрічаєтесь з нею, ви повинні молитись Молитву, щоб знайти Божу Любов. Пам’ятайте, що любов переможе все, бо вона виходить від Бога.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.