• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1121. Бог Отець: Ніколи не треба опиратися Моїй Божественній Волі

П’ятниця, 9 травня 2014 р. Божого 17:00

Моя дорога дочко, світ був створений Мною, тому що такою була Моя Воля. Моя Воля завжди існувала і завжди буде існувати. Моя Воля здійсниться незалежно від того, буде чи не буде на це воля людства. Людина зловживала свободою волі, отриманою з Моїх Рук, і це призвело до розділення між людиною і Мною, Вічним Отцем. Допоки людина володіє даром свободи волі, тільки ті, хто робить свідомий вибір прийти до Мене, через Мого Сина, Ісуса Христа, можуть стати частиною Мене — знову у повноті.

Коли воля людини протиставляється Моїй Волі, це призводить до запеклої боротьби, бо тільки Моя Воля може скасувати все, що є. Моя Божественна Воля контролює все, що Я дозволяю, все, що Я допускаю, тому що Я завжди прийматиму свободу волі, яку Я дав людині, бо Я не забираю назад те, що даю. Іноді, людина за її власним вільним вибором, спричиняє страшний біль у світі і через її жадібність та егоїзм сильно ображає Мене. І все ж, Я не втручаюся у волю людини, тому що тільки вона може вирішити, бажає чи ні вона виконувати Мою Волю. Та поки Я не спробую забрати назад свободу волі, свобода вибору не означає, що людина може диктувати Мені свою волю над Моєю.

Ніколи не треба опиратися Моїй Божественній Волі, тому що людина ніколи не зможе подолати Мою Волю. Коли вона опиратиметься, то не зможе протистояти Мені, не страждаючи від наслідків. Тільки Я вирішую розв’язок життя і смерті, бо це належить тільки Мені. Коли Я приймаю рішення здійснювати Мої Плани для захисту Моїх дітей, жодна людина не має права скасовувати їх. Якщо людина спробує перешкоджати Моїм Дарам світу, що включають в себе життя у всіх його формах, то вона не тільки зазнає невдачі, але й буде страждати в результаті своїх дій.

Нехай ніхто не намагається зупинити Мене в Моєму Плані сповнити Мій Святий Заповіт.

Нехай ніхто не богохулить на Мене та не стоїть на шляху Моєї Волі, щоб не бути викинутим геть.

Нехай ніхто не намагається зупинити Мене у даруванні Вічного Життя душам, або його власне життя буде відібране. Якщо ви намагатиметеся протистояти Мені, ви ніколи не зможете досягти успіху. Якщо людина продовжуватиме заперечувати Моє Слово і боротися з Моїм Божеством, то це призведе тільки до сум’яття, катастрофи, загибелі людей і страшних кар. Ось чому, коли душу просять коритися Мені чи Моїм Вказівкам, той, хто за його свобідною волею приймає ці прохання, не зможе опиратися Моїй Волі.

Ти, Моя дочко, намагалася боротися з Моєю Волею – хоча ти вже і підкорилася Мені. Тепер ти будеш знати, що це приносить мало користі, бо тільки те, що диктується Мною і по-Моєму, може бути зроблено.

Діти — Я Є ваш Отець. Я Є ваш Творець. Тільки Я знаю, яке майбутнє приготовлене для вас, але ви втішитеся, знаючи, що всі Мої Плани завершені. Тільки тоді, коли ваша воля поєднається з Моєю, Моє Царство може бути повністю реалізованим і остаточно завершеним. Тільки тоді весь конфлікт між людиною і Мною, вашим Вічним Отцем, вичерпається. Мир тоді буде царювати в новому прийдешньому світі – світі настільки досконалому, що він не матиме кінця.

Ваш Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.