• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1111. На цей раз Я прийду щоб оновити Землю та відновити Моє Царство на Землі

Вівторок, 29 квітня 2014 року, 09:00

Моя дорога, улюблена дочко, у багатьох може виникнути питання, як Бог, Отець Всемогутній, Творець всього, що Є і що Буде вічно, може страждати. Правда в тому, що Мій Отець, досконалий у всьому, що може бути, переповнений любов’ю. Оскільки Він є Творцем Любові, коли Його відштовхують — відчуває Смуток у Його Серці.

Божі діти відкинули Його Великий Дар Раю через гріх Адама і Єви, коли вони відпали від Його Ласки. Замість цього, вони піддалися спокусі хитрого обману з боку лукавого. Як Мій Отець страждав через цю зраду тоді і як Він все ще страждає через гріх зради в сучасному світі. Нічого не змінилося, за винятком Чуда Відкуплення, яке Він заповів світу через Мою Жертву людству.

Любов Мого Отця до всіх вас настільки Велика, що Його Смуток, викликаний людською сліпотою і відмовою від Його Великої Благодаті, також є Його Даром людству. Через Його Смуток Він дуже сумує за душами і, таким чином, протягне руку і підхопить навіть найупертіших невіруючих. Для тих, хто не вірить в Бога, але бажає доказів і будь-якого знаку, який принесе їм втіху в їхній нужді, Я кажу наступне. Я, Ісус Христос, прийшов у перший раз не тільки спасти тих, хто прийняв Істину – Я прийшов спасти тих, хто був не здатний вірити в Бога. Я роблю те ж саме і зараз. У той час, як віруючі будуть боротися між собою, сперечаючись щодо того, чи це Я, Ісус Христос, Хто спілкується зі світом в цей час, Я обіцяю вам наступне. З моєї любові до вас Я доведу вам, що це дійсно Я, Хто говорить тепер, і що Я знову був посланий Моїм Отцем спасти вас.

На цей раз Я прийду щоб оновити Землю та відновити Моє Царство на Землі – Рай, створений Моїм Отцем для Адама і Єви. Цей День настане скоро і перед тим, як прийде час, Я просвітлю ваш розум, тіло і душу. Я шокую вас Моєю Владою — Моїм Божеством, але ви будете відчувати такий приплив любові, що у вас не залишиться жодних сумнівів, що це могло прийти тільки від Мене. Це Моя Обіцянка. Діти Божі, які не знають Його, не вірять в Нього, будуть першими, до кого Я звернуся. Більшість з них прибіжить до Мене, бо в них не буде упередження, яке може розвиватися від надлишку знань в духовних питаннях. В той же час Я звернуся до тих душ, які знаходяться у великій темряві, у відчаї, які загубилися і обтяжені великою печаллю у своїх серцях. Тому, коли ви читаєте Моє Слово, що міститься тут, знайте, що Мої Повідомлення не тільки для тих, хто любить Мене – вони даються, щоб звернутися і до вас.

Я даю вам мир. Я сповіщаю вам велику новину, тому що Я створив для вас славне майбутнє, в якому смерть не матиме влади над вами. Я очікую цього Дня з великою радістю. Будь ласка, чекайте з терпінням і довірою, тому що коли Я відкрию ваше серце, ваших тривог більше не залишиться.

Люблячий вас Ісус

Bookmark the permalink.