• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1101. Мій Новий Рай стане Світом без кінця – як і було передбачено

Четвер, 17 квітня 2014 р. Божого 21:00

Моє Воскресіння буде по-справжньому наочним під час Мого Другого Пришестя, бо тоді всі ті душі, які померли в Мені і для Мене, також встануть із мертвих і отримають Вічне Життя.

Моя дорога, улюблена дочко, Моє Воскресіння з мертвих мало вагому причину. Воно не сталося просто, щоб довести Моє Божество тим, хто не приймав, Ким Я Є. До того часу душі, які померли, не могли увійти на Небеса. Вони мусіли чекати. Але, як тільки відбулося Моє Воскресіння, їм було дане нове Життя в Моєму Царстві. Моє Воскресіння принесло Вічне Життя душам, і тому смерть більше не буде мати влади над людським родом.

Моє Воскресіння буде по-справжньому наочним під час Мого Другого Пришестя, бо тоді всі ті душі, які померли в Мені і для Мене, також встануть із мертвих і отримають Вічне Життя. Вони піднімуться в тілі й душі в повній згоді з Волею Бога і будуть жити в Моєму Новому Царстві, тоді як старі Земля і Небеса зникнуть і виникне Новий Світ. Мій Новий Рай стане Світом без кінця – як і було передбачено. Усі, хто любить Бога і хто приймає Мою Руку Милосердя, увійдуть в Моє Славне Царство. Такою була Обітниця, яку Я зробив, коли віддав Моє земне Тіло смерті, щоб дати вам всім Вічне Життя. Не забувайте, що все, що Бог обіцяє, Він завжди виконує. Все, що Бог передбачив через всіх Його пророків, станеться, тому що Він не говорить одне, а розуміє під цим інше.

Коли Бог говорив Івану, що світ поділиться в останні дні, а Його Храм буде зруйнований, Він не брехав. Царювання тих, хто бажає знищити Боже Слово, почалося і час для здійснення всіх пророцтв, передбачених Данилу та Івану, наближається. Моя Обіцянка прийти і відділити козлів від овець вже скоро стане реальністю. Людина отримає всяку допомогу через Втручання з Небес і багато можливостей зробити остаточний вибір. Вона або піде за Мною або залишиться.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.