• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1094. Ви впізнаєте цих зрадників по їх символічних жестах, які ображають Моє Божество

Вівторок, 8 Квітня 2014 р. Божого 20:20

Коли Сатана атакує людство, його першою ціллю завжди буде родина, тому що родина являє собою все, що є від Мого Отця.

Моя дорога, улюблена дочко, Мої вороги не ті, хто не вірить в Мене. Ні, це ті, які добре знають, Хто Я Є, але які ненавидять Мене. Не всі з них розуміють, чому вони Мене ненавидять, і їх можна розділити на дві групи.

Першій групі не подобається Істина. Вони насолоджуються участю у гріховних заняттях, виправдовують усі злі вчинки і дії та задовольняють тільки власні пристрасті за рахунок потреб інших. Вони дбають тільки про себе і наслідують усі риси диявола. Крім них є й ті, хто знає, Хто Я Є і Що Я Є, але хто повністю зрікається Мене на користь Сатани, в пастку чар якого вони потрапили. Це люди, які будуть робити не тільки все, що є протилежністю до того, чому Я навчив їх, але й які будуть ображати Мене при кожній можливості.

Так як сатанинський культ включає в себе символи, ці Мої зрадники будуть глузувати з Мене, поміщаючи такі нечестиві диявольські символи переді Мною. Під час кожного ритуалу поклоніння Сатані, в якому вони братимуть участь, вони будуть оскверняти Мій Хрест і все, що зв’язане з Моїми Страстями. Ви впізнаєте цих зрадників по їх символічних жестах, які ображають Моє Божество. Незабаром, ті з вас, хто має очі, які можуть бачити Істину, зможуть розрізняти тих, хто дійсно служить Мені і тих, хто цього не робить.

Ті священнослужителі, які вірні Мені, будуть шанувати Мене під час Страсного Тижня своїми смиренними жестами, як то лежання ниць перед Моїм Святим Хрестом і покладання губ з запечатаним поцілунком до Моїх Ніг. Їхня увага буде повністю зосереджена на Мені, Ісусові Христові, Моїй смерті на Хресті і Моїй Обітниці відкупити людину від гріха. Але знайте наступне. Починаючи з Страсного Тижня цього року з’являться тріщини і значення Мого Розп’яття буде перекручуватися. Нові тлумачення будуть представлені вірним і брехня поллється з уст Моїх ворогів. Над Моїми Страстями будуть знущатися витонченими і не зразу очевидними способами. Але коли увага переміститься з Моєї смерті на Хресті і коли дивні жести матимуть місце в Моїх Церквах, ви будете знати, що це початок демонтажу Моєї Церкви на Землі.

Коли Сатана атакує людство, його першою ціллю завжди буде родина, тому що родина являє собою все, що є від Мого Отця. Він буде знищувати шлюби, змінювати зміст того, чим шлюб є, заохочувати аборти, підштовхувати людей до здійснення самогубств, і він буде розділяти і руйнувати родини. Потім він зруйнує і розіб’є Мою Родину – Мою Церкву на Землі, тому що це він поклявся зробити Мені в останню годину. Він вже почав руйнувати Мою Церкву, і він не зупиниться, поки вона не розвалиться на куски біля Моїх Ніг. Мій Отець дозволив руйнівнику, у вигляді антихриста, зробити це, але лише до цієї риски він зможе дійти. Моя Церква — це Моя родина і, хоча більша частина Божих дітей покине її, щоб піти за реорганізованою фальшивою церквою, багато все-таки триматиметься Мене і тому Моя Церква – Моє Тіло – не може померти.

Будь ласка, не покидайте Мене, Мої любі учні. Ви не повинні піддаватися цьому підступу. Якщо ви любите Мене, ви повинні нагадати собі все, чому Я навчив вас. Не приймайте нічого нового, що відноситься до Мого Святого Слова. Я ніколи не буду миритися ні з одним словом, яке не виходить з Моїх Священних Уст. Не повинні і ви. Ви або зі Мною, або проти Мене. Якщо ви приймете будь-яке нове тлумачення Мого Слова, що міститься в Священному Писанні – ви зрадите Мене. Як тільки ви зробите це, ви проковтнете ціле нове вчення, яке знищить вашу душу. Я люблю вас, і якщо ви дійсно любите Мене, то ви завжди залишитеся вірними Моєму Слову, яке ніколи не зміниться.

Кожен, хто каже, що прийшов в Моє Ім’я — чи то священнослужитель, чи керівник Моєї Церкви, чи пророк – і заявляє, що Моє Слово є брехнею — не від Мене.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.