• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1068. Саме через вплив диявола ви стаєте нечистими в Моїх Очах

Субота, 8 березня 2014 р. Божого, 13:37

Моя ніжно улюблена дочко, Сила Святого Духа в цей час у світі досягла найвищого рівня, через ці Послання. Так як ненависть, яку має Сатана до людства в усьому світі, загострилась, так само і Сила Святого Духа збільшилася, і з великою міццю нанесе удар в ядро зла.

Завжди пам’ятайте, що битва, яка існує між Богом і Сатаною, є за людські душі. І в той час як всіляка сила і Благодать виливається на людство Моїм Отцем – лукавий здійснює по відношенню до душ кожнен злий вчинок та дію. Багато людей несприйнятливі до того, що відбувається, і на жаль, багато людей добровільно віддають себе Сатані, відкриваючи свої душі і дозволяючи йому увійти в них.

Це може зайняти деякий час, перш ніж Сатана дійсно проявить себе всередині душі, а тим, які постійно шукають примирення через Мене, Ісуса Христа, будуть дані Милості, щоб протистояти йому, аби захистити себе від того, щоб піддатися діям, які можуть призвести до повної розбещеності. Я закликаю всіх вас молитися за ті душі, які стають жертвами злих планів і намірів Сатани. Будь ласка, моліться цією Молитвою:

Молитва Хрестового Походу (139) За силу перемогти зло

Дорогий Ісусе, захисти мене від зла диявола. Покрий мене і всіх тих, хто слабкий і беззахисний в його присутності, Своєю Дорогоцінною Кров’ю. Дай мені мужність відректись від нього, і допоможи мені уникнути всіх його спроб залучити мене будь-яким способом, кожного дня. Амінь.

Будь ласка, не ігноруйте Моє попередження про небезпеку взаємодії з дияволом, піддаючись його злим шляхам. Коли ви наслідуєте його риси, які включають брехню, потурання своїм бажанням, заподіяння болю іншим і зведення наклепу на ближнього, тоді ви будете знати, що він поглинув вас, і тільки завдяки Мені, і Милостям, які Я надам вам, ви зможете вийти з-під влади, яку він буде мати над вами.

Завжди взивайте до Мене, Ісуса Христа, коли ви знаєте у своєму серці, що саме через вплив диявола ви стаєте нечистими в Моїх Очах.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.