• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1032. Готуйтесь завжди, щодня, так наче Попередження відбудеться завтра, бо воно прийде несподівано

П’ятниця, 31 січня 2014 р. Божого, 16:13

Моя дорога улюблена дочко, почуй Мене зараз, коли Я говорю про майбутнє Попередження. Без Мого Втручання більша частина світу поринула б у безодню звіра і ніколи би не побачила Божого Світла. Без цього Чуда мільярди душ потрапили б в Пекло.

Тому Я повинен нагадати вам, що ви повинні підготуватися до цієї Події, бо багатьом вона завдасть величезний біль і страждання. Це буде так, наче багато людей занурились у найнижчий рівень Чистилища, який очищає душу потужним жаром і створює жахливе відчуття каяття, яке викликає біль плоті.

Багато душ будуть радіти.

Проте навіть ті душі, які близькі до Мене, також відчуватимуть біль, коли їм доведеться подивитися на свої гріхи переді Мною. Хоча вони будуть відчувати сором, він швидко забудеться, коли Світло Мого Милосердя поглине їх і наповнить їх Благодаттю.

Душі, які зовсім не знають Мене, будуть загіпнотизовані, і багато вважатимуть, що вони померли і що Я суджу їх, в останній День. Вони також будуть радіти, коли їм буде відкрита Істина. Потім ці бідні нещасні душі, які отримують задоволення від свого гріховного життя, будуть сильно страждати. Деякі з них зламаються і лежатимуть біля Моїх Ніг та захищатимуть свої очі від Мого Світла, тому що біль від стояння переді Мною, наодинці і беззахисними, буде надто важким, щоб витерпіти його. Вони не будуть просити Мого Милосердя, бо їхня ненависть до Мене має глибоке коріння.

Накінець, душі, які повністю відреклися від Мене та віддали себе душею і тілом лукавому, страждатимуть від більших мук, неначе вони забралися в глибини Пекла. Багато не зможуть витримати Мою Присутність і вони падатимуть мертвими переді Мною. Інші намагатимуться взивати до Мене, але вони будуть відтягнуті від Мене лукавим.

Однак, після того, як відбудеться Моє потужне Втручання, мільярди людей навернуться і вони теж приєднаються до Залишку Моєї Церкви, щоб терпіти покуту за ті душі, які повністю відлучили себе від Мого Милосердя, щоб допомогти Мені спасти їхні душі.

Все буде добре, бо, зрештою, Я є Всемилосердний, Вседобрий, Вселюблячий. Ті, котрі люблять Мене, отримають вдосталь Дару Моєї Любові. Моя Любов в них запалить Образ Моїх Страстей, і це заохотить їх принести великі жертви в спокуту за гріхи загублених душ, які найбільше потребують Мого Милосердя.

Готуйтесь завжди, щодня, так наче Попередження відбудеться завтра, бо воно прийде несподівано.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.