• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1017. Дуже скоро Пекло буде офіційно оголошено місцем, якого не існує

Неділя, 12 січня 2014 р. Божого 20:28

Моя возлюблена дочко, якби Я, Ісус Христос, не говорив зі світом у цей час, багато душ ніколи б не увійшли у Ворота Раю.

Так багато невдячних душ уже не підкоряються Моїм Законам, і так вони створюють свою власну інтерпретацію, огидну для Мене. Правила, що стосуються Істини, були дані як Дар людству, як засоби, що дають змогу людині заслужити право на спасіння. Хіба ви не знаєте, що ви не можете жити за своєю версією Божих Законів, а потім сподіватись увійти в Рай?

Зарозумілість людини перевищила дух смирення. Людина більше не служить Богу так, як їй було заповідано. Замість цього, вона створює із своєї власної уяви бачення того, яким, як вона вважає, має бути Небо. Сьогодні жодний Мій слуга – ті, які призначені служити Мені – ніколи не посилається на існування Пекла. Тільки згадка слова “Пекло” бентежить Моїх священнослужителів, бо вони бояться насмішок, з якими їм доведеться зустрітися з боку світського суспільства, яке обманули. Пекло є домом для багатьох бідних душ, і як Мені боляче бачити, як душі, що нічого не підозрюють, занурюються в безодню жаху, в момент, коли вони роблять свій останній подих.

Божим дітям повинно бути тепер повідомлено про необхідність молитися за душі, які сліпі до Істини. Дуже скоро Пекло буде офіційно оголошено місцем, якого не існує. Душам буде сказано, що всі Божі діти, якщо вони живуть розсудливим і гідним життям – незалежно від того, чи вірять вони в Бога, чи ні – отримають Вічне Життя. Але це буде брехнею. Немає вороття з пекла. Це на вічність.

Багато душ, які зовні відкинули Мене, як приватно, так і прилюдно, знемагають в Пеклі. Їх гіркий жаль посилюється жахливими болісними стражданнями і ненавистю Сатани. В Пеклі Сатана одразу виявляє їм себе у всіх своїх злих і огидних обрисах, і його ненависть до них наповнює їх щосекунди. Їх відраза до нього, по своїй суті – того ж самого звіра, якого вони шанували протягом свого життя на Землі – є причиною великої частини їхнього болю. Але найбільшу муку створює їх відділення від Мене і біль темряви, який вони відчувають.

Будь-яка людина, яка каже вам в Моє Ім’я, що Пекла не існує, не зацікавлена в допомозі вам, щоб спасти вашу душу. Якщо ви переконані, що Пекла не існує, то ви помилково вважаєте, що гріх не має значення.

Ви не можете служити Мені, якщо ви вважаєте, що гріха не існує. Ви не можете жити славним життям у вічності в Моєму Царстві, якщо ви не попросите Мене пробачити вам ваші гріхи. Це суть нового вчення, що незабаром буде запроваджене, і яке ви будете змушені прийняти. Це тоді вас обманом примусять нехтувати підготовкою своєї душі до Великого Дня Господнього, коли Я прийду за вами, як за Моїми.

Я кажу вам це, щоб попередити вас – а не налякати. Я прошу вас прийняти гріх як частину вашого життя, але Я закликаю вас продовжувати уникати семи смертних гріхів, бо роблячи так, ви будете перебувати в Моїй Прихильності. Ви завжди повинні визнавати свої гріхи. Робіть це щодня. Говоріть зі Мною і просіть Мене пробачити вас. Ті з вас, котрі не можуть приступити до Таїнства Сповіді – ті, які слідують різним віруванням та релігіям – ви повинні прийняти Дар Повного Відпусту, який Я вам дав[1].

Дбайте про свою душу, бо це ваша душа, яка буде жити вічно. Ви будете жити вічно тільки в одному з двох місць – в Пеклі, або в Моєму Царстві.

Ваш Ісус

[1] див. послання: 323. Ісус об’являє повний відпуст гріхів для загального прощення. Вівторок, 31 січня, 2012 р. Божого 21:30

 

Bookmark the permalink.