• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1014. Коли ви читатимете цю нову Літанію під час великих випробувань, Я дам вам перепочинок

Середа, 8 січня 2014 р. Божого, 21:15

Моя ніжно улюблена дочко, має бути відомо, що всім з вас, коли ви захищаєте Слово Боже в час темряви, потрібна буде кожна Ласка від Мене, якщо ви хочете вистояти. Коли ви кличете Мене, щоб Я наповнив ваші душі Своїми особливими Ласками, вам буде легше слідувати за Мною.

Тепер Я заповідаю всім вам, сміливим і вірним душам ці особливі милості. Коли ви читатимете цю нову Літанію під час великих випробувань, Я дам вам перепочинок.

Літанія (6) Дар Ласк:

О найдорожчий Ісусе, мій любий Спасителю,

Наповни мене Своєю Любов’ю.

Наповни мене Своєю Силою.

Наповни мене Своєю Мудрістю.

Наповни мене Своєю Наполегливістю.

Наповни мене Своїм Смиренням.

Наповни мене Своєю Мужністю.

Наповни мене Своїм Запалом. Амінь.“

Ті душі, які відмовлятимуть її під час переслідування, знайте, що Я виллю ці Ласки на вас. Ви станете спокійнішими, сильнішими і сміливішими, тоді як ви несете Мй важкий Хрест до воріт Нового Неба і Нової Землі. Найголовніше те, що ви не будете піддаватися знущанням, з якими, можливо, вам доведеться зустрітися в Моє Святе Ім’я.

Ви будете йти непохитно і достойно, в той час як ви будете продовжувати дотримуватись Слова Божого. Для всіх, хто відгукнеться на цей Заклик і читатиме цю особливу Літанію, ви будете відчувати радість у ваших серцях, якої не було там раніше. Ви також будете почувати себе впевнено, знаючи, що ви були благословенні Силою Святого Духа і Істина завжди буде царювати у ваших серцях.

Я люблю і благословляю кожного з вас зараз – в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.